Лариса Руснак зізналася, як на неї вплинула війна / фото інстаграм Лариси Руснак

Українська акторка театру та кіно Лариса Руснак, яка відома за фільмами "День народження Буржуя", "Вкрадене щастя", "Полон" та іншими кінороботами, розповіла про зміни під час війни. 

Вона наголосила, що 24 лютого 2022 року стало для неї страшною датою, як і для всіх українців. 

"Для кожної людини це був шок. В той момент, коли вранці почула вибух, одразу прокинулася і зрозуміла, що це не феєрверк. Я заніміла, не знала, що робити. Потім почалися підвали", - розповіла Лариса в інтерв'ю виданню OBOZ.UA.

Відео дня

Незважаючи на те, що акторка активно волонтерила ще з 2014 року, їздила на фронт та навіть була в окопах, вона все одно не могла повірити, що буде повномасштабне вторгнення. Та за час війни, за словами Руснак, багато чого змінилося навколо і сама акторка відчуває у собі такі зміни:

"Життя перекрутилося, і зараз бачиш його з іншої точки – весь цей абсурд, що відбувається. Зрозуміло, що світ дуже змінився. Я не маю права нікого засуджувати, це всередині мене. Моя історія сприйняття світу досить болюча. Зараз дуже багато працюю з психологом, щоб втриматися на плаву, не збожеволіти. Коли місяцями не спиш через вибухи за вікном, а зранку їдеш на роботу з червоними очима і граєш виставу, то буває складно".

Лариса на сцені театру / фото інстаграм Лариси Руснак

Тому сеанси з психологом допомогли зрозуміти Ларисі важливість її роботи для військових та глядачів, які зараз приходять на вистави. 

"Одного разу психолог сказав мені:" Уяви, що кожна людина – це пляшка газованої води і кришечка підкручена, а ти допомагаєш цю кришку відкрити! Людям треба, щоб емоції вийшли! Щоб вони плакали, сміялися! Я тебе одну лікую, а ти не уявляєш, скількох людей лікуєш ти і яку роботу робиш". Я маю щастя відчувати цей біль, ці сльози, але думаю, для чого зараз всім театр? Проте театр переповнений", - наголосила акторка. 

Нагадаємо, раніше відома українська акторка розповіла, як війна змінила її чоловіка-військового.

Вас також можуть зацікавити новини: