Катерина Кузнецова розповіла, як відмовилася від участі в новому кінопроєкті / Скріншот Instagram

Відома українська акторка Катерина Кузнецова поділилася, як після початку повномасштабного російського вторгнення припинила будувати кінокар'єру в РФ. Актриса пояснила, що не могла продовжувати жити в країні-агресорці, коли її батьків обстрілюють в Україні.

Як відомо, Катерина Кузнецова багато років жила в Росії і стала справжньою зіркою російського кінематографа. Акторка поділилася, що в лютому 2022 року не була в РФ, тому їй було легше обірвати всі зв'язки там. Зірка каже, що їй було легко відмовитися від нових проєктів.

"Я фізично, слава Богу, знаходилася не в Росії у той момент. Я була у відпустці. Я дуже щаслива, що в мене не було підписано жодних контрактів по роботі. Хоча в майбутньому мав статися проєкт. Фізично і юридично ми його не підписали. Тому що певною мірою могли статися якісь важкості. Тому що для мене це форс-мажор, який є в контракті, і по форс-мажору я можу не брати участь у цьому проєкті. А для них це ж була не війна. Тому певною мірою мені було легко", – зазначила акторка.

Скріншот Instagram

Кузнецова розповіла, що після її рішення виїхати з РФ, на неї тиснули продюсери та агент, але вона без вагань відмовила усім. Вона пояснила, що не думала ані про роботу, ані про життя в Росії, коли її батьки перебували під обстрілами в Україні:

На мене тиснув мій агент, який казав мені, що все буде добре. І почали тиснути продюсери. Я дуже довго не думала, я написала лист з розгорнутою думкою, який мій агент міг відправити всім. Щоб я не спілкувалася з усіма. Конструктивно все пояснив. Відправила і всі начебто зрозуміли, і навіть співчували.  А потім сказали: "Давай через пів року почнемо знімати?". Я сказала: "Шукайте іншу актрису". Батьки сиділи під обстрілами й ти в той момент не думаєш про роботу, карʼєру.

Нагадаємо, раніше Катерина Кузнєцова розповіла, чи свариться з коханим-росіянином через політику.

Вас також можуть зацікавити новини: