Співак втратив рідну людину через обстріл Одеси / фото інстаграм Melovin

Український співак MELOVIN, який раніше повідомляв про смерть рідної людини через атаку окупантів, вперше розповів, хто саме загинув. Виявилося, що хлопець втратив сестру.  

Це сталося 15 березня, коли росіяни нанесли подвійного удару ракетами по Одесі. Після цієї трагедії виконавець змінив своє ставлення до життя і намагається тепер жити тут і зараз. 

"Нещодавно під час обстрілу я втратив сестру. Пам'ятаєте, коли після вибуху надзвичайники приїхали рятувати людей і прилетіла друга ракета? Це боляче, це розриває серце. Наступного дня я виступав на весіллі. Натягнув усмішку і поїхав… До абсурду, але саме це й допомогло мені оговтатися і зрозуміти: "Життя – це тут і зараз. Не треба зволікати", – розповів співак в інтерв'ю виданню Insider.ua.

Відео дня

Як звали сестру та скільки їй було років - хлопець не зазначив. Але додав, що попри постійну небезпеку, батьки все одно залишаються в рідній Одесі. Тому Melovin намагається підтримувати їх та приїжджає додому, коли є вільний час. 

"Мої батьки живуть в Одесі. За першої-ліпшої нагоди я намагаюся приїздити туди на декілька днів. Цього року був у рідному місті двічі: у січні та в березні, на день народження тата. Ходив до моря. Одеса - це особливе для мене місто, тому все, що відбувається там нині, щоразу болить, щоразу викликає переживання", - додав виконавець.

Melovin в Одесі / скріншот з відео 

Нагадаємо, нещодавно дизайнер Андре Тан розповів про втрату рідних людей під час війни.

Вас також можуть зацікавити новини: