Женя Фешак та Потап не спілкуються / колаж з фото

Український радіоведучий та генеральний продюсер Lux FM Женя Фешак розповів про спілкування з відомим репером Потапом, який нині перебуває за кордоном. Радіозірка висловився про артиста і пояснив своє ставлення до нього.

За словами ведучого, наразі він не спілкується з Потапом. Здебільшого Фешак не розуміє вчинків співака і не підтримує їх. Ба більше, Женя вважає, що екстравагантна поведінка репера може бути його маркетинговим планом. 

"Я не заблокований у нього, і він підписаний на мене, все нормально. Ми листувалися з Потапом у Телеграмі до того, як він востаннє поїхав за кордон. Я, звісно, не знаю, що там із ними відбувається. Деякі речі мене обурюють, деякі — дивують. Навіщо це робиться, я не можу зрозуміти. Вони класні хлопець і дівчина (Потап і Настя Каменських – УНІАН)... Що зараз відбувається, я не знаю. Поки я з ним не поспілкуюся, не готовий сказати, що там. Цілком можливо, що це його маркетинговий план", – поділився ведучий.

Також Фешак заговорив про розпад гурту MOZGI, лідером якого ув Потап. Він переконаний, що інші учасники колективу, зокрема, співаки Позитив та Дядя Вадя ображені на репера. Причиною цьому Женя називає фінанси.

MOZGI / Скріншот Instagram

"Я думаю, що у його колишніх колег є на нього образа стосовно грошей. Насамперед, тому що він все тримав на своїй енергетиці та творчості, так, у них була командна творчість, але він був наче клей. Можливо, хлопці в групі MOZGI заробляли не такі шалені гроші, як хотілося, і як приносив цей проєкт. Думаю, що вони образилися на фінансовому ґрунті. Не розумію, чому Потап не віддав їм пісні. Мені здається, що це було б правильно. Дядя Вадя, Позитив той самий – вони могли кататися з концертами й заробляти гроші, не залишитися, так би мовити, біля розбитого корита. Чому він цього не зробив, я не знаю", – зазначив Фешак.

Нагадаємо, раніше син Потапа розповів, як реагує на хейт батька, що втік з України.

Вас також можуть зацікавити новини: