Дар’я Легейда не шкодує про зйомки з росіянами / Скріншот Instagram

Українська акторка, зірка "Кріпосної" та "Крашанки" Дар'я Легейда відверто зізналася, чи соромно їй за співпрацю з росіянами в минулому. Вона відповіла, чи змінила б щось, якби знала про повномасштабне вторгнення.

За словами акторки, раніше вона не задумувалася про наслідки роботи з сусідами з країни-агресорки. Вона каже, що хотіла розвиватися та отримувати новий досвід, тому не думала про партнерів на знімальному майданчику.

Проте визнає, якби знала, що станеться в лютому 2022 року, то не повторила б помилок. Легейда додала, що не шкодує про минуле, бо це було її життя та її вибір.

Коли нам давали роботу, ми її брали, і не задумувались про те, які будуть наслідки цієї роботи, і чи взагалі вони є. Просто хотіли працювати. Просто хотіли реалізовуватись. Якби я знала, що роблю хоч щось трохи погане, я б цього не робила. У мене є колеги, які знімалися з росіянами й ненавиділи їх. Ось я цього не розумію. Якби я на той момент мала хоч крихту того розуміння, яке маю наразі, я ніколи б так не робила. Я не буду говорити, що мені соромно, тому що це мій шлях. Це вся я. Ті усвідомлення, які я маю зараз, вони гіркотою віддають на якісь моменти того життя. Якщо запитати, чи робила ти щось погане свідомо, то я собі скажу що ні.

Дар’я Легейда / Скріншот Instagram

Також Дар'я розповіла про стосунки з акторкою Ксенією Мішиною. За словами зірки, вони не подруги з колегою, але підтримують зв'язок. Легейда зазначає, що має хороше ставлення та теплі почуття до Мішиної.

"Ні. Це дуже добре товаришування. Ми не подруги, тому що ми не спілкуємось у класичному розумінні. Я її дуже люблю. Я її любила просто за те, що вона є. Такою яка вона є. І у мене до неї дуже теплі почуття. Я завжди прийду їй на допомогу, якщо потрібно буде. Я можу їй написати, якщо мене щось тривожить. І вона завжди мені відповість. У нас дуже хороші стосунки", – підсумувала акторка.

Нагадаємо, раніше Дар'я Легейда розповіла, як війна змінила її чоловіка-військового.

Вас також можуть зацікавити новини: