Акторка зазначила, що деякі питання не варто ставити військовим / фото інстаграм Дар'ї Легейди

Українська акторка Дар’я Легейда, чоловік та батько якої служать в ЗСУ, розповіла про недоречні питання військовим. 

Вона наголосила, що найпопулярніше питання українців "Коли ж закінчиться війна?". Проте акторка вважає, що про це не варто запитувати у наших захисників.

"Мені здається, що нетолерантно запитувати в людей, які так важко здобувають перемогу: "А коли закінчиться війна?". Про це, до слова, кажуть і спеціалісти, які займаються соціалізацією військових, що повертаються з фронту в цивільне життя. Не треба запитувати: "А коли вже?", "А можна швидше?". Життя відбувається тут і зараз. А якщо всі сили віддавати на чекання, то хіба залишаться на те, щоб просто жити? А жити треба всупереч усьому. І перемога обов’язково прийде", - сказала Дар'я виданню OBOZ.UA.

Відео дня
Дар'я з чоловіком-військовим Дмитром Совою / фото інстаграм Дар'ї Легейди

Вона також додала, що сама припинила думати, що все швидко закінчиться ще у березні 2022 року. 

"Чесно скажу, я припинила про це думати через тиждень після початку повномасштабної війни. Відчувала, що це не на два-три тижні, як пророкували деякі. Я просто боролася за кожен день всіма фібрами своєї душі – за те, щоб мати змогу і наснагу жити. Можливо, перемога настане не так, як ми уявляємо. А тихо, як диво, на яке дуже очікуємо. А поки треба просто своїми діями наближати її кожен день – робити те, що від кожного з нас залежить".

До слова, чоловік Дар'ї Легейди - актор Дмитро Сова - пішов на початку війни на фронт. Зараз він перебуває на службі в Хмельницькій області разом з батьком Дар'ї. 

Нагадаємо, раніше відома акторка Дар'я Легейда розповіла про стосунки з чоловіком-військовим.

Вас також можуть зацікавити новини: