Сини артиста мужньо відреагували на обстріл / Фото Скріншот Instagram

Відомий український співак та продюсер MONATIK розповів, як поблизу школи, де навчаються його сини Данило та Платон, впали уламки російської ракети. За словами співака, хлопчики доволі мужньо поводилися під час ракетної атаки на Київ.

MONATIK поділився, що сильно перелякався за дітей. Як розповів співак, він намагався стримувати емоції, аби заспокоїти дружину Ірину. Артист вважає, що його дітям просто пощастило, тому що уламки впали не на саму школу, а біля неї:

Ми були на зніманнях. Чесно зізнаюсь, я не показував дружині, що в мене душа в п'яти впала. Тут почали друзі телефонувати. Я потім побачив новини, що там-то вдарило, а це наша школа. Чесно, пронесло. Якби в школу потрапило, то я вже просто не уявляю, як би там життя повернулося всередині мене. Ми заспокоїлись, поговорили, дітей заспокоїли.

Скріншот Instagram

MONATIK розповів, як заспокоював синів, а також вказав, що вони мужньо пережили цю ситуацію.

"Вони реально ходили вдома як герої. Якось так психологічно вдалося їх заспокоїти тим, що вони гідно пройшли дуже складний момент, по-чоловічому, мужньо", - розповів артист.

Скріншот Instagram

Співак також розкрив подробиці особистого спілкування з дітьми. MONATIK поділився, як вони з дружиною пояснюють синам криваві події, які відбуваються в Україні. Він додав, що Данило та Платон регулярно ходять на мітинги у столиці. При цьому діти, за словами співака, усвідомлюють важливість протестів та, чому важливо відстоювати свої права.

"Мені хотілося їм показати, що таке єдність, як потрібно боротися за свободу і свої права. Я сам до цього прийшов тільки під час повномасштабного вторгнення. І це ж акція, яка стосується наших полонених, це важливий момент. Вони чітко розуміли, що вони несуть, який меседж, вони дуже кмітливі хлопці", - зазначив MONATIK.

Нагадаємо, раніше Монатік у прямому ефірі згадав про своїх синів і довів усіх до сліз.

Вас також можуть зацікавити новини: