Валентина Хамайко наполягла на шлюбі через службу чоловіка / Скріншот Instagram

Ведуча "1+1 Україна" Валентина Хамайко поділилася, як повномасштабне вторгнення вплинуло на її рішення вийти заміж за чоловіка після 18 років стосунків. Як відомо, знаменитість уклала шлюб з бізнесменом, а нині військовим Андрієм Оністратом.

Закохані побралися 4 липня 2024 року і, за словами Валентини, причиною одруження стало відрядження чоловіка на сході України. Телезірка розуміє, що існує загроза життю Андрія і в разі чого вона навіть не була б йому родичкою. Тому, щоб ухвалювати рішення щодо коханого, вона наполягла на шлюбі.

"Трапляється знову історія про відрядження і знову про його мобілізацію. Він знову їде на схід, він знову буде поруч із кордоном Росії, це знову бригада. Я знову розумію, що це буде, і знову усвідомлюю ці ризики. Якщо раптом із Андрієм щось трапляється – поранення, лікарня, реанімація – навіть у найстрашніші моменти, я не родичка йому. У даному випадку родичі – це мама, тато", – поділилася знаменитість у "Сніданку з 1+1".

Відео дня
Валентина Хамайко і Андрій Оністрат / Скріншот Instagram

Весілля в пари було скромним. Серед запрошених були їхні батьки та діти. Наречена обрала для себе лаконічну білу сукню, яку планує носити й у повсякденному житті. 

"Я займаюся брендом одягу. Ця сукня була розроблена нами ще минулого літа. Це така подія, я подумала, що це саме ця сукня, тож купила її в шоурумі і поїхала на розпис. Я точно знаю, що сукня збережеться, я із задоволенням буду ходити в ній декілька років, а потім, можливо, покладу для історії", – вказала Хамайко.

Валентина Хамайко і Андрій Оністрат з родиною / Скріншот Instagram

Оністрат на весілля підготував сюрприз для коханої. Чоловік подарував Валентині букет нареченої. Ведуча зізнається, що не очікувала отримати такий презент і була дуже щаслива.

"Я про букет відверто не думала. Коли я побачила Андрія з квітами, це було дуже класно, приємно. Букет був дуже гарним, це була незвична комбінація. Він ніколи не дарував мені лаванди", – поділилася зірка.

На додаток, Хамайко розповіла, що церемонія розпису була дуже зворушливою. Закохані не могли стримати сліз, стоячи під вінцем.

"Ми з Андрієм навіть не думали, що дивлячись одне одному у вічі і відповідаючи на запитання, у нас очі були повні сліз", – додала ведуча.

Нагадаємо, раніше чоловік Валентини Хамайко відповів, чому вони уклали шлюб після 18 років стосунків.

Вас також можуть зацікавити новини: