Українці обурені поведінкою Гайтани / Скріншот Instagram

Відома українська співачка, зірка 2000-х Гайтана, яка повернулася на сцену після 7-річної перерви, нарвалася на хейт в мережі. Артистку засудили за використання російської мови в інфопросторі.

Від початку повномасштабного вторгнення виконавиця не надто активно веде свій Instagram. Вона не висвітлює тему війни та не показує свою допомогу українцям у важкий час для країни. Переважно її дописи у соцмережах були написані англійською або українською мовами, але не цього разу.

Напередодні, 23 червня, вона опублікувала нову світлину, яку підписала російською. 45-річна зірка розповіла, що вперше за два роки придбала живі квіти. З її слів, це повертає їй відчуття дому.

Відео дня

"Ціную життя і ще більше люблю рідних. Я купила першу квітку за два з половиною роки... Це повертає мені відчуття дому. А що вам повертає відчуття дому?" – поділилася знаменитість.

Гайтана / Скріншот Instagram

Це сильно обурило користувачів соцмереж і вони "накинулися" на Гайтану у коментарях. Підписники висловили своє розчарування та здивування, що співачка після тривалої тиші виходить на зв'язок мовою країни-агресорки.

На питання про те, чому виконавиця вирішила звернутися до шанувальників російською, вона заявила, що хоче, аби всі підписники розуміли її повідомлення.

"Тому що у мене багато рідних та близьких людей, які спілкуються зі мною різними мовами: українською, російською, німецькою, англійською, французькою... Я люблю, поважаю і обираю людей для себе тільки завдяки їх вчинкам", – відповіла Гайтана, до речі, українською.

Однак ці слова не переконали коментаторів і вони вкотре нагадали про війну та важливість спілкування українською:

  • "Вам не здається, що почати спілкуватися в Україні українською – це буде гарний вчинок? Мова – це культурний код нації, і своїм прикладом ви продовжуєте толерувати мову ворога і зросійщувати наше суспільство"
  • "То чому не англійською тоді? Серед всіх перерахованих мов ви вибираєте мову ворога"
  • "Я поважаю людей, які під час війни переходять на українську мову. А особливо, коли це стосується публічних особистостей. Щось ви мене розчарували цим дописом"

Нагадаємо, раніше Гайтана випустила новий альбом.

Вас також можуть зацікавити новини: