Катерина Кухар дуже ревнива / instagram.com/ekaterinakukhar_official

Не секрет, що багатьох жінок дратує, коли їх бойфренди або чоловіки "лайкають" в Instagram інших дівчат. Деякі знаменитості абсолютно спокійно до цього ставляться, а хтось готовий влаштувати справжній скандал своєму обранцеві.

Про це йдеться в програмі "Зірковий шлях".

Катерина Кухар та Олександр Стоянов

Чоловік балерини Катерини Кухар, Олександр Стоянов, періодично розглядає фотографії інших жінок і навіть ставить їм "лайки". За словами Стоянова, він дуже любить красу - красивих жінок, природу. 

"Я намагаюся не показувати Каті свій Instagram тому, що одного вечора перед сном я "скролив" свою стрічку і такий: "О, клас!" і поставив іншій дівчині "лайк". Катя допитувала мене, хто це. Був невеликий скандал тому, що вона дуже ревнива. Краще її не злити", - сказав Стоянов.

Катерина Кухар дуже ревнива / instagram.com/ekaterinakukhar_official

Олексій Суровцев і Аня Скворцова

Екс-учасник шоу "Танці з зірками", стриптизер і актор Олексій Суровцев не тільки любить показувати себе в соціальних мережах, але і дивитися на інших. Його приваблюють симпатичні дівчата і він з радістю їх "лайкає". Ось тільки, щоб отримати від нього "схвалення" потрібно бути з ним знайомою, оскільки на сторонніх людей він не підписується. 

За словами Олексія, його дівчина Аня ні до "лайків", ні до коментарів його не ревнує: "Мені приховувати нічого, тому я не боюся".

Суровцев і його дівчина Аня / instagram.com/surovtsev.alexei

Андрій Федінчик та Наталка Денисенко

Читайте також"Захотілося онуків": Леся Нікітюк шокувала несподіваним зізнаннямАктриса Наталка Денисенко спокійно ставиться до того, що її чоловік Андрій Федінчик комусь ставить "лайки". Більш того, її абсолютно не турбують і його листування з іншими жінками. 

"Я знаю, що мій чоловік періодично листується зі своєю колишньою дружиною. У них дуже дружнє спілкування і він "лайкає" їй фоточки і коментує. Але якщо що, я просто вижену його з дому (сміється). Я теж можу "лайкати" фотографії красивих жінок і чоловіків", - говорить Наталка.

Денисенко не ревнує чоловіка до інших жінок / instagram.com/natalka_denisenko

Володимир Остапчук та Крістіна Горняк

Телеведучий Володимир Остапчук сказав, що не "лайкає" сторонніх дівчат. Він рік тому вдруге одружився на Крістіні Горняк і пара дуже щаслива разом. За його словами, вони дорослі люди і всі ці "лайки" ні до чого.

Остапчук не звертає уваги на інших жінок / instagram.com/vova_ostapchuk

Юрій Нікітін та Ольга Горбачова

Продюсер Юрій Нікітін заявив, що "лайкає" тільки свою дружину, знайомих і людей, з якими він працює. 

"Зараз мені абсолютно безпечно дивитися його телефон. Я можу подивитися його фото і не чекаю, що там буде якась бомба", - сказала Горбачова.

Горбачова може залізти в телефон чоловіка / instagram.com/gorbachovaolga

Анна Саліванчук та Олександр Божков

Актриса Анна Саліванчук і зовсім впевнена, що чоловік не повинен вести соціальні мережі: "Коли я познайомилася з чоловіком, він був в Instagram. Я запитала: "Ти в Instagram? Значить ти не чоловік". І він пішов з цієї соцмережі. Я вважаю, що чоловік не повинен нікого "лайкати"".

Саліванчук проти того, щоб чоловік "сидів" у соцмережах / instagram.com/salivanchuk.anna

Нагадаємо, раніше УНІАН назвав топ-5 українських блогерів, які "перекроїли" своє тіло.

Вас також можуть зацікавити новини: