Андрій Данилко / instagram.com/v_serduchka

Український артист Андрій Данилко, який став популярним завдяки псевдоніму Вєрки Сердючки, неодноразово викликав суперечки в мережі. А причиною палких суперечок стала ймовірна нетрадиційна орієнтація шоумена, адже в свої 49 років він не одружений.

Так, артисту приписували романи з різними відомими жінками, серед яких і його сценічна мама Інна Білокінь. Втім, чутки про цей роман не підтвердилися. Інна щасливо заміжня і виховує вже дорослу дочку.

Так що ж насправді відбувається в особистому житті Андрія Данилка? Артист неодноразово говорив про те, що начебто і не проти створити свій осередок суспільства, але не зустрів ту саму.

Відео дня

Звичайно, шанувальники не охоче вірять в ці слова Данилка, продовжуючи переконувати себе та інших користувачів мережі в тому, що Данилко нетрадиційної орієнтації.

Папараці намагалися підловити шоумена на романтичних зустрічах з чоловіками, але їм цього так і не вдалося зробити. Все чисто і прозоро: Данилко любить жінок.

До слова, думка про те, що Данилко - гей, могла з'явитися у глядачів ще й через його епатажний зовнішній вигляд. Адже не кожен чоловік зважитися одягати на сцену колготки, сукні, вставляти кулі в бюстгальтер і носити корону на голові. Втім, саме завдяки такому стилю і таланту артисту вдалося "сколотити" свої статки.

Нагадаємо, раніше Андрій Данилко поділився теплим фото з Лаймою Вайкуле.

Вас також можуть зацікавити новини: