Музикант розповів, як зірка переживала смерть чоловіка на сцені / Фото Скріншот Instagram

Відома українська співачка, народна артистка України Тіна Кароль, яка раніше поділилася секретом стрункої фігури, 11 років тому втратила найближчу та найдорожчу людину – свого чоловіка Євгена Огіра. Коханий співачки помер через рак шлунку. Сумну звістку артистці повідомили прямо перед виходом на сцену, але вона не скасувала виступ і заспівала для своїх шанувальників.

В інтерв'ю OBOZ.UA головний диригент ансамблю ЗСУ, музикант Дмитро Антонюк поділився новими подробицями виступу зірки після смерті чоловіка. За його словами, рішення Кароль провести концерт та не припиняти музичну кар'єру показало, що вона сильна людина та професійна артистка.

Скріншот Instagram

Антонюк розповів, що перед виходом на сцену Тіна ледве стримувала сльози. Тоді навіть ще не минуло 9 днів після смерті Огіра і глядачі в залі відчули весь біль співачки. Вона виконала емоційну пісню "Балада про матір", від якої в зірки покотилися сльози:

Вона сильна людина, я знаю її ще з тих часів, коли вона, виходячи на сцену, не могла стримати сліз. Вона працювала з нами, співала на концерті в палаці "Україна", коли ще, мабуть, і 9 днів не минуло з моменту трагічної смерті її чоловіка Євгена Огіра. Вона співала емоційно тяжку баладу про матір, сльози текли по очах. Людей повна зала, вони були в заціпенінні. Усі знали і розуміли стан людини і ту силу та мужність, з якою треба було вийти і наживо заспівати. Вона це зробила.

Крім того, Антонюк розповів, що тривалий час Тіна безплатно працювала в ансамблі пісні і танцю Збройних сил. Він переконаний, що це зробило Кароль дисциплінованою та працелюбною артисткою.

"Були часи, коли Тіна приходила не розспіваною на загальну репетицію, де 100 осіб у залі, хор, оркестр, балет, вона могла взяти фальшиві ноти. Я зупиняв всіх і казав: "Якщо ти ще раз прийдеш не розспіваною, то вийдеш із репетиційної зали. Ти зрозуміла?". "Так, я зрозуміла". Тобто вона була готова до тяжкого, скажімо, життя справжнього артиста. Я її вважаю справжньою артисткою", – розповів диригент.

Нагадаємо, раніше Тіна Кароль чесно відповіла, чи ходить на побачення.

Вас також можуть зацікавити новини: