Актор помер на 54 році життя  /instagram.com/mattyperry4

Цієї осені звістка про смерть відомого американського актора серіалу "Друзі" Меттью Перрі шокувала весь світ. Тоді його знайшли без ознак життя у ванній власного будинку.

Однією з версій ймовірної смерті було передозування наркотиками. Інші говорили про те, що чоловік міг потонути у ванній. Згодом медики наполягали, що у актора відбулася гостра дія кетаміну, відомого накротичного засобу. Але офіційна версія смерті так і не була встановлена.

Та днями розслідування по цій справі завершилося. Поліцейський департамент Лос-Анджелеса погодився з висновками медиків. Про це повідомляє видання People.

Відео дня

Слідство погодилося, що ішемічна хвороба серця та дія наркотичної речовини призвели до випадкової смерті актора. До речі, чоловік проходив лікування від наркозалежності, але останній курс у нього був приблизно за півтора тижня до смерті.

Нагадаємо, 54-річний актор Меттью Перрі пішов з життя 28 жовтня 2023 року. Його тіло знайшов асистент. Тоді наркотичних засобів в будинку виявлено не було. 

До слова, колишня дівчина актора розповідала про його багаторічну наркозалежність. Одного разу вона навіть знайшла його з приклеєними руками до колін. Таким чином, Перрі нібито хотів зупинити своє бажання знову прийняти наркотики. Вона намагалася йому допомоги у боротьбі зі шкідливою звичкою, але всі спроби були марними. 

Вас також можуть зацікавити новини: