Євгенія Власова заявила, що знову готова виступати на великій сцені / Скріншот Instagram

Популярна українська співачка Євгенія Власова відверто розповіла, чому понад 10 років не виступала та зникла з українського шоубізнесу.

Артистка поділилася, що багато років вона відчувала необхідність в музичній паузі. Як відомо, Власова розпочала співочу кар'єру та стала популярною у ранньому віці. Постійне навантаження сильно вплинуло на неї і вона вирішила відпочити від медійності і щільних графіків:

Заради того, щоб себе перезібрати і повернутися до тієї Жені, яку я знала до 17 років. Тому що я працювала багато вночі, їздила рано на навчання. Тож, втомлювала себе і напружувала. І важливо було зупинити себе. Тому що багато чого трапилося в моєму житті такого, що кричало мені: "Женю, зупинись, треба подумати. Можливо, щось не так!". Але у мене не було можливості спинитися – подія за подією, якась відповідальність перед сім'єю, донькою… Все воно створювало велике напруження. І мені потрібно було зупинитися.

Євгенія Власова / Скріншот Instagram

Як поділилася Євгенія, нині вона готова знову повернутися на велику сцену та тішити шанувальників новими треками. Тривала перерва допомогла їй відновитися та переосмислити свою творчість.

"Так, у мене вийшло перезібратися. І навіть більше. Я на сцену повертаюся, але трішечки іншою. Інша музика, інший стан. Це про те, щоб все ж таки лікувати своїм голосом, вібрацією і частотою", – зазначила виконавиця.

Варто вказати, що Власова була на піку популярності у середині 2000-х. Серед найвідоміших композицій співачки "Лімбо", "О тебе", "Ветер надежды", "Я - живая река".

Нагадаємо, раніше Євгенія Власова презентувала нову пісню про кохання українською.

Вас також можуть зацікавити новини: