Раміна Есхакзай зізналася, що лікарі заборонили їй їздити на передову / Скріншот Instagram

Відома українська інтерв'юерка та блогерка Раміна Есхакзай зізналася, що має проблеми зі здоров'ям, через які найближчим часом не зможе їздити на передову. Крім того, журналістка поділилася, як пережила загибель близького друга-військового.

Раміна Есхакзай повідомила, що постійні стреси та робота призвели до проблем зі здоров'ям у неї. Блогерка каже, що вона емоційно виснажена. Лікарі буквально змусили її розпочати лікування, однак від чого саме Раміна не розкрила. На додаток, медики заборонили їздити на фронт у найближчі три місяці:

За станом здоров'я мені не можна близько трьох місяців їздити на передову. Лікарі сказали, або ми починаємо лікування, і ти не їдеш на передову, або не починаємо, і ти далі руйнуєш свій організм. Мені шкода, що не поїду на передову найближчим часом, це важке рішення.

Зі сльозами на очах Раміна розповіла, що поїздки на "нуль" сильно змінили її. За словами блогерки, її самопочуття краще саме на фронті, ніж в тилу. Журналістка додала, що боїться забути про війну, адже спілкування з військовими щоразу повертає її до реальності.

"Коли я перший рік їздила на передову, мені здавалося, що це щось нове, незвичне і цікаве, а останні рази, коли я була на передовій, я відчувала там себе дуже гарно, мені там було комфортніше, ніж у тилу. У них там реальність, яку мають відчути ті люди, які знаходяться тут. Я, напевно, боюсь того відчуття, що, якщо не буду туди їздити, то втрачу зв'язок із реальністю. Коли знаходишся у Києві, хочеться гарно вдягнутися і піти в ресторан, удати, що війни немає. На передовій я відчуваю свою значущість, там не треба мати гарний вигляд, там десять днів проходять, як один, там мені завжди раді, таке враження, що я наче серед своїх", – зазначила Есхакзай.

Раміна Есхакзай / скріншот з відео

Інтерв'юерка також відверто розповіла про загибель українського військового з позивним Фарш, який був її другом. Есхакзай поділилася, що давно не показує емоції, тому що навчилася приглушувати їх, проте смерть близької людини вона переживала складно.

"На жаль, життя - це не голлівудський фільм. Я нещодавно зрозуміла, коли загинув мій друг із позивним Фарш, я плакала, але не відчувала горювання, тому що я заглушила в собі емоції. Я не можу відчути радість, коли радієш всією душею, також не можу відчути розпач всією душею. Емоції є, але вони на автопілоті. Коли відбуваються втрати, коли бачиш людське горе, тобі треба це показувати і слухати. Я заглушила у собі емоції, і вони досі не повернулися до мене. Я навіть коли сплю, я зібрана", – зізналася журналістка.

Нагадаємо, раніше Раміна Есхакзай зізналася, що страждає від булімії.

Вас також можуть зацікавити новини: