Пугачова часто бувала в гостях у Шуфутинського / фото - instagram.com/maxgalkinru

Російський співак Михайло Шуфутинський розкрив "брудні" подробиці про Аллу Пугачову. Виявилося, в молодості артисти тісно дружили. Навіть у студентські роки майбутня примадонна не була"пай-дівчинкою".

Своїм одкровенням про Пугачову Шуфутинський поділився в проекті "Антонім".

Співак розповів, що в минулому він тісно дружив з Пугачовою. Шуфутинський і майбутня артистка разом прогулювали заняття в музичному училищі, де вони навчалися. Також вони ходили один до одного в гості.

Але якщо вдома у Пугачової студенти "пили вінішко" і веселилися, то в гостях у Шуфутинського майбутній співачці не завжди були раді. Виявилося, бабуся артиста не схвалювала його подругу. Пугачова обурювала родичку Шуфутинського своєю надмірно короткою спідницею. 

Також Пугачова і майбутній артист разом збігали з занять в підвал училища. Але вони не тільки прогулювали, а ще й музикували. 

"Там стояв рояль. Хтось брав контрабас. Алла співала. У неї ідеально все виходило", - зізнався співак. 

Читайте такожУ мережі відзначили нереальну схожість Алли Пугачової з дочкою від сурогатної матеріЗараз Шуфутинський вже не так тісно дружить з Пугачовою. Якщо раніше вони ходили в підвал училища і "пили вінішко", то тепер артисти лише зрідка бачаться на зйомках або концертах. Останній раз Шуфутинський зустрічався з Пугачовою майже два місяці тому.

Артисти мало спілкуються не тільки через те, що вони вже виросли та поміняли інтереси. Пугачова настільки боїться коронавірусу і піддалася істерії, що буквально замкнулася у своєму замку і рідко виходить на публіку. 

Також вас можуть зацікавити новини: