
Учасниця вокального шоу "Голос країни" Карина Арсентьєва, яка була підопічною репера Потапа, заспівала на російському проєкті.
25-річна виконавиця, яка народилася у Запорізькій області, прагне побудувати кар'єру в РФ. Тому нещодавно показалася там на одному з талант-шоу. В ньому зрадниця зганьбилася, назвавши повномасштабне вторгнення Росії на територію України "спеціальною воєнною операцією". Вона поїхала в країну-агресорку в той час, як її батьки перебувають в окупації.
"Моя родина залишилася там, у Кам'янці-Дніпровській. Важко без підтримки батьків. Ми з ними зідзвонюємося, але часто у них зникає зв'язок. Тому ці хвилювання переповнюють мене, постійно я боюся за своїх рідних. Але Москва мене прийняла дуже добре, тут добрі люди", - розповіла співачка.
Карина заявила, що їй подобається життя в РФ і тепер вона хоче показати себе як артистку.
До слова, у 2019 році Арсентьєва брала участь у 9 сезоні "Голосу країни". Під час "сліпих прослуховувань" їй вдалося вразити своїм голосом всіх суддів, проте вона пішла у команду Потапа. Далі Карина пройшла у суперфінал, але не здобула перемогу у проєкті.
Нагадаємо, раніше зрадниці Таїсія Повалій і Любов Успенська згадали батьківщину і назвалися "україночками".