Ясинський заговорив про повернення веселого образу Дзідзьо / фото колаж УНІАН

Заява українського співака Михайла Хоми щодо відмови від свого образу DZIDZIO спантеличила прихильників. Проте продюсер Михайло Ясинський припускає, що це не назавжди. 

Чоловік наголосив, що зараз у співака просто інший етап у творчості. Він підлаштовується до реалій в Україні та продовжує йти до своєї мрії. 

"Я думаю, що Михайло відчуває певний момент у своєму житті, коли він робить те, про що він завжди мріяв. А він мріяв бути співаком, справжнім співаком, в нього потужний голос. Він, наскільки мені відомо, не має освіти спеціальної музичної, а має надзвичайний природний голос. Михайло зараз ним насолоджується і робить дуже велику справу цим голосом", - прокоментував Ясинський в інтерв'ю Славі Дьоміну. 

Продюсер додав, що не виключає того факту, що згодом Хома захоче реанімувати свій веселий образ на сцені. Тому слід очікувати на гучне повернення Дзідзьо в український шоу-бізнес. 

"Коли будуть інші часи і він зрозуміє, що ринок в такому скажемо значенні бізнесовому повернувся, я думаю, що буде поява Дзідзьо. Це буде! Можливо, кіно якесь чи будуть потужні хіти, а потім будуть три або чотири Палаца спорту", - наголосив Михайло. 

Та поки сам Хома не коментує подальші плани. Раніше він розповідав, що відчуває в собі трансформацію та відповідальність під час війни. За його словами, завдання як Дзідзьо він виконав, тому тепер обирає більш серйозний образ. 

Нагадаємо, раніше відомий продюсер розповів, чи повернеться Потап в український шоу-бізнес.

Вас також можуть зацікавити новини: