Фото інстаграм Віталіни Біблів

Українська акторка Віталіна Біблів, яка відома за серіалами "Жіночий лікар", "Дві матері", "На лінії життя" та багатьма іншими кінороботами, розповіла, чому знімалася в російських проектах після 2014 року. Виявилося, що це було через доларовий кредит, який вона взяла на квартиру ще у 2008 році.

"Так, я знімалася в російських проектах після 2014 року і поясню зараз чому. Моя держава поставила мене в такі умови, що не зніматися в російських фільмах, щоб заробляти гроші для оплати кредиту, я не могла", - зазначила Віталіна в інтерв'ю журналістці Аліні Доротюк. 

Жінка також додала, що робила це і через те, що в українському кіно їй не давали ролей. 

"Український кінематограф мені ніяку роботу не пропонував. Тобто, держава потребує від мене грошей в банку, який розвалився, кричать колектори і стукають ночами і днями, кажучи, що вони заберуть квартиру, а я в неї вже вклала. Тому, так, я знімалася в проектах спільних російсько-українських", - розповіла Біблів.

Далі вона наголосила, що не брала участі у виключно російських проектах.

"Я ніколи не знімалася в Москві, але я працювала в російсько-українських проектах. Це факт. Але, коли я закрила цей кредит, то я припинила зніматися в них. Це було в жовтні 2020 року", - додала акторка. 

Нагадаємо, раніше українська акторка Міла Сивацька зізналася, що любила РФ та вірила пропаганді. 

Вас також можуть зацікавити новини: