В'ячеслав Довженко поділився, чи підтримує спілкування з колишньою / Скріншот Instagram

Зірка "Кіборгів", відомий український актор В'ячеслав Довженко чесно розповів про причини розлучення з екс-дружиною – акторкою Ксенією Баша. Зіркове подружжя прожило у шлюбі 17 років.

Як відомо, Довженко та Баша розлучилися у 2018 році. Шанувальники акторів припускали, що причиною розлучення став роман Ксенії з її вже нинішнім чоловіком – актором Олександром Форманчуком. Однак сам В'ячеслав спростував чутки. Він наголосив, що його колега тут ні до чого, а розлучення з дружиною – це лише їхня справа:

Це треба їй питання ставити, але я не думаю, що це стало розривом наших стосунків. Розірвані наші стосунки – то наша історія. Далі ми живемо і продовжуємо жити.

Довженко з екс-дружиною та дітьми / Скріншот Instagram

Також Довженко поділився, чи підтримує спілкування з колишньою. За його словами, у них чудові стосунки. У зіркової пари народилося двоє синів – Василь та Іван. Щодо нового чоловіка Ксенії, В'ячеслав каже, що вони познайомилися на зйомках. Проте не спілкуються, оскільки ніколи не були друзями.

"Ми досить добре спілкуємося. Ті стосунки, які я підтримую, це стосується Ксенії і матері моїх дітей. Що стосується Саші (чоловік Ксенії Баша – УНІАН), то ми ніколи не були друзями поза кадром і зараз ними не є. З Ксенією у нас бекграунд великий, діти. У нас просто нормальні стосунки. Ми спілкуємося, радимося, про щось домовляємося", – зазначив актор.

На додаток, В'ячеслав зізнався, що наразі перебуває у романтичних стосунках. Він розповів, що його кохана також працює у творчій професії, але не розкрив її особу.

Нагадаємо, раніше В'ячеслав Довженко розповів, чи піде воювати.

Вас також можуть зацікавити новини: