Валентина вирішила відновити свій військовий квиток / фото інстаграм Валентини Хамайко

Українська телеведуча Валентина Хамайко, чоловік якої зараз служить в ЗСУ, вирішила відновити свій військовий квиток та пройшла тактичну підготовку. Про це вона заявила в інтерв'ю виданню kp.ua.

42-річна Валентина зазначила, що має медичну освіту. Тому під час війни хоче бути корисною та згадати свої навички. 

"Я не живу ілюзіями, що війна закінчиться сьогодні чи завтра. Я в останній важкій розмові з чоловіком сказала йому: "В мене немає ілюзій, що війна не зачепить і доньку Соломію, і сина Михайла. Вони дорослішають". Відновити військовий квиток складно, тому що у нас це була військова кафедра. Коли я пішла відновлювати, мені сказали, що зараз не до мене. Все це затягнулося", - розповіла Хамайко. 

Відео дня

Ведуча додала, що у 2014 році та 2023 мала змогу пройти ще тактичну підготовку. Після цього вона дізналася ось такі корисні лайфхаки: 

"Навіть для мене, людини з медичною освітою, деякі моменти були відкриттям. Наприклад, жіночою прокладкою ідеально фіксується травма легень. А жіночими тампонами тампонуються рани. Я б навіть подумати не могла. Мамою чотирьох малолітніх дітей я теж буду не все життя. Я роблю своє, підтримую рівень знань. Єдине, чого наразі не роблю, то це не ходжу регулярно до тиру стріляти. Бо фізично бракує на це часу".

Валентина з чоловіком та дітьми / фото інстаграм Валентини Хамайко

Нагадаємо, нещодавно Валентина Хамайко зізналася, як війна змінила стосунки з чоловіком Андрієм Оністратом. 

Вас також можуть зацікавити новини: