Юлія Саніна зізналася, що чоловіча частина гурту була проти її сольного туру / Скріншот Instagram

Українська співачка, фронтвумен гурту The Hardkiss Юлія Саніна вперше прокоментувала негаразди в колективі. Артистка також відповіла, чому вона вирішила організувати сольні концерти.

Як відомо, The Hardkiss – один з найпопулярніших українських рок-гуртів. Проте після початку повномасштабного вторгнення колектив не виступає у повному складі. Натомість Саніна активно гастролює з сольними концертами по українських містах і назвала свою програму Special Kiss.

Шанувальники гурту давно намагаються збагнути, що сталося з колективом, та куди поділися чоловіки-учасники The Hardkiss.

The Hardkiss / Скріншот Instagram

За словами виконавиці, сольна програма Special Kiss – це її бачення відомих пісень гурту. Вона співає хіти у ліричному виконанні, а на її концертах тепер більш затишна та спокійна атмосфера.

Юлія каже, що за 12 років існування колективу, вона наче втратила індивідуальність і злилася з гуртом. Тому вона вирішила спробувати щось нове для себе. Проте Саніна не впевнена, чи повторить свій сольний тур знову. Вона наголосила, що в умовах повномасштабного вторгнення, під час повітряних тривог, виступати небезпечно.

Ба більше, співачка зізналася, що чоловічий склад гурту був проти її сольних концертів. Проте артистка не зважає на це і додала: "Не заважають – і на цьому дякую".

Врешті, Саніна розповіла, що нині The Hardkiss переживає складний період. Подробиць вона не стала розкривати. При цьому гурт вже оголосив про свій масштабний тур Америкою, який очікується вже восени. Тоді колектив возз'єднається та виконуватиме пісні на сцені у повному складі.

Нагадаємо, раніше на концерті за кордоном помітили чоловіка Юлії Саніної, який втік з України.

Вас також можуть зацікавити новини: