Іво Бобул відповів на образи Василя Вірастюка / фото колаж УНІАН

Український співак Іво Бобул публічно прокоментував останні різкі висловлювання Василя Вірастюка. Нещодавно спортсмен назвав виконавця "товстим мішком гі*на".

Бобул не став мовчати та відреагував на слова чоловіка. 

"Хто він - Вірастюк? Образи, яку він мені наніс зі своїми друзями, я не забув. І ображати мене не треба ніколи, бо за це дуже дорого можна заплатити", - сказав Бобул в інтерв'ю "Сніданку з 1+1".

Відео дня
iFrame

Також він додав, що інші публічні люди з ним спілкується нормально. Наприклад, Іво згадав ситуацію з боксером Олександром Усиком. 

"Чому Усик мені дзвонить? Він тренується під мої пісні. Я йому дзвоню. Кажу: "Братику, я тобі дуже вдячний. Хотів би, щоб мої пісні дали тобі сили, бо в них є вся сила народу". Є ж нормальні люди, правда? Чому не можна так?", - наголосив співак. 

Що відомо про конфлікт Іво Бобула та Василя Вірастюка

Конфлікт між артистом та спортсменом відбувся ще у 2016 році. Тоді Вірастюк опублікував відео, де висміяв іменний номер співака в одному з готелів у Чернівцях.

iFrame

Потім Бобул прокоментував його поведінку і наголосив, що це "свинство".

"До мене з іронією ставитися не потрібно. До мене треба з повагою. Я не той хлопчик для побиття. Іронією хай він займеться зі своєю дружиною. А до мене це має бути повага, тому що я - народний артист України", - зазначав Іво. 

Досі чоловіки не можуть порозумітися та не хочуть йти на примирення.  

Нагадаємо, нещодавно Василь Вірастюк офіційно розлучився з екс-дружиною і вперше показав нову обраницю.

Вас також можуть зацікавити новини: