Василь Вірастюк розповів про офіційне розлучення / фото інстаграм Василя Вірастюка

Відомий український спортсмен та політик Василь Вірастюк, який після зради дружині знову став батьком, вперше показав свою нову обраницю Ірину. 

Чоловік довгий час не розповідав про особисте життя та приховував матір свого новонародженого сина Володимира. Проте сьогодні, 14 червня, вирішив опублікувати спільне фото в Instagram з коханою і розповів, що тепер офіційно розлучений з колишньою.

"Я в стосунках. Сьогодні я можу говорити і писати про це відкрито. Закінчився безкінечний судовий процес, який тривав ще з жовтня 2022 року. Ще 10 травня Печерський суд м. Києва прийняв остаточне рішення щодо розлучення, і за 30 календарних днів, а саме 11 червня рішення вступає в силу", - написав Вірастюк та показав обличчя Ірини, прикриваючи її рукою. 

Відео дня
Скріншот посту Василя Вірастюка

Що відомо про особисте життя Василя Вірастюка

Васись Вірастюк був у шлюбі з дружиною Інною 15 років. Вони разом виховують сина від першого шлюбу Вірастюка - Адама та двох спільних синів Олега та Сашка. 

Василь з колишньою дружиною та дітьми / фото інстаграм Василя Вірастюка 

Згодом стало відомо, що подружжя розлучається зі скандалом. Вірастюк казав, що проти нього почалася "інформаційна атака". Проте потім Василь зізнався, що почав нові стосунки у той час, як Інна поїхала з дітьми за кордон на початку війни. Тоді він вважав зрадою те, що дружина емігрувала і закрутив роман з молодшою на 11 років дівчиною Іриною. На початку цього року вона народила йому четвертого сина Володимира. 

Нагадаємо, нещодавно Володимир Завадюк показав свого коханого.

Вас також можуть зацікавити новини: