Анна Трінчер і Леон / Скріншот Instagram

Українська співачка Анна Трінчер презентувала нову роботу "Бар за баром", в якій знявся блогер Леон, та розповіла про зйомки свого нового кліпу. З якими викликами зіштовхнулася співачка, про незвичну близькість та еротичні кадри з одруженим чоловіком та інші подробиці зйомок ексклюзивно в інтервʼю УНІАН.

Аню, чи це ваш перший досвід зйомок в такому форматі? Які ваші враження?

Для мене це мистецтво! За освітою я акторка і до того ж холостячка, але ще не встигла зібрати великий кінематографічний досвід, саме тому можу собі дозволити зйомки своїх робіт в різних форматах.

Я залишилась дуже задоволена і впевнена, що ми з командою не помилились у виборі актора, який знімався разом зі мною, тому що він це робив дуже вдало, і було помітно, що в Леона безперечно є досвід. Все було максимально злагоджено, в нас відбулась класна синергія в кадрі і, важливо розуміти, що це було лише в кадрі, як тільки камера зупинялась, все залишалось лише в рамках професійності.

Наскільки важко вам вдався кадр, де ви сидите оголена на своєму партнері?

Доволі незвично було після такого періоду без стосунків. Звісно, я дуже соромилась, саме тому я була ініціаторкою зустрічі з Леоном перед зйомкою, аби познайомитись ближче та звикнути одне до одного.

Ніхто не відчував дискомфорту, а навпаки: ми насолоджувалися процесом роботи та віддавались їй на максимум, аби отримати не просто хороший продукт, а найкращий, щоб відео подобалось в кожній секунді, щоб я собі подобалась в кожному кадрі і щоб цей кліп викликав лише позитивні емоції та сподобався моїй аудиторії, щоб мої глядачі отримали естетичну насолоду, переглядаючи цю музичну роботу. 

'Зараз у мене немає чоловіка, тому я наважилася на відвертий кліп', - співачка Анна Трінчер

Як довго ви наважувались на такий крок?

В мене було декілька зривів перед зйомкою, коли я казала, щоб все скасовували, бо я дуже соромилась і була не впевнена в тому, що в мене вийде це зробити. Коли я була у стосунках, такий формат зйомок був неможливий, оскільки моєму колишньому чоловіку було некомфортно, і я поважала його думку, тому не було подібного формату. Але зараз я не повинна ні перед ким звітувати, тому вирішила та наважилась на такий відвертий кліп, і насправді мені сподобалось, ми були на одному вайбі, це дійсно був крутий досвід. 

Наскільки ви задоволені результатом роботи?

Задоволена більш ніж я навіть очікувала, бо з самого початку це планувалося, як звичайне лірик-відео, а вийшов повноцінний кліп, схожий на американські музичні відео. Він мене надихає і заряджає робити ще більше. Мені подобається результат виконаної роботи, адже я завжди віддаюсь на максимум і готова йти на великі жертви, аби тільки кадри і я в них виглядали ідеально. Щоб мистецтво, яке я роблю, щоб загальна картинка подобалась глядачам, адже їхній фідбек – це надзвичайно, я бачу, що те, чим я займаюсь, люблять і цінують, а це не може не радувати.

Що сказала дружина актора та чи бачила вона вже кліп?

Перед зйомками кліпу я розповіла дружині Леона про формат зйомок та сценарій відео. Для мене це дуже важливо, хоча я розумію, що це формат роботи, він актор, а я актриса і ми працюємо в кадрі. Після зйомок я також спілкувалась з Христиною, питала у Леона чи все в порядку, чи їй комфортно. Мені важливо, щоб вона це знала, щоб не відчувала якогось певного дискомфорту і щоб це все було проговорено.

Що допомагає вам розслабитись та відчувати себе також впевненою в таких еротичних кадрах з, фактично, незнайомцем?

Я думаю впевненість в собі і професіоналізм, оскільки для мене важливий кадр, і задля нього я багато на що готова. У мене в житті були дійсно дуже складні зйомки, і вони в мене ще з самого дитинства, тому я вже звикла терпіти незручності, дивитись страху в очі і бороти його, не їсти, не пити, не ходити в туалет, не дихати, багато на що готова, аби вийшов крутий кадр, тому є задача – я її виконую.

Я вкладаюсь в роботу і хочу отримати максимально крутий продукт, і заради цього готова стрибати вище голови і на всі 101% віддаватись своїй роботі, працювати на найкращий результат, оскільки він, в першу чергу, залежить від мене, хочу собі подобатись, хочу, щоб продукт, який я роблю, був найкращим.