Ольга Жуковцова розповіла про жахіття, які пережила в ранньому віці / Скріншот Instagram

Відома українська акторка театру і кіно, зірка "Жіночого Кварталу" Ольга Жуковцова розповіла страшні подробиці свого дитинства. Жінка пригадала, які страждання пережила та, як батько знущався з її матері.

Акторка поділилася, що одного разу, коли їй було всього 3 роки, у чоловіка стався черговий приступ ненависті. Він лупцював з усієї сили маму. Ба більше, його жорстокість, за словами Ольги, не мала меж. Батько розрізав живіт і вени дружині, а потім намагався покінчити життя самогубством:

Я думаю, що він спіймав білку і вирішив бити мою маму. Мені було три роки, я пам’ятаю, як закриваю маму, він її б’є, я прям дуже маленька. І наступного дня я спала з мамою, я прокидаюсь, і все ліжко в крові. В нього була кімната на замку, він повністю вскрив мамі живіт, перерізав їй вени, пішов до своєї кімнати, зачинився і перерізав собі вени.

Ольга Жуковцова / скріншот з інтервʼю

Жуковцова каже, що через напад батька, мамі довелося перенести складну операцію на серці. Після інциденту тиран одразу ж втік за кордон, де будував стосунки з іншою жінкою, на 10 років старшою за нього. Він не соромився зраджувати маму Ольги просто на її очах.

"Мама доповзла до сусідів, викликала швидку, і вони лежали в сусідніх палатах… І мамі робили дуже важку операцію, бо він якусь артерію зачепив їй серцеву. Мама збирає пазли, а він їде до Естонії, в нього була там коханка. Вона писала йому листи постійно. Він зраджував маму просто на її очах", – зазначила зірка "Кварталу".

Що відомо про Ольгу Жуковцову

Ольга родом із Запоріжжя. Після закінчення університету вона переїхала до столиці, де проживає і будує свою кар'єру. Свою популярність акторка здобула завдяки участі у гумористичних проєктах "Розсміши коміка", "Жіночий Квартал" і "Квартал 95". Також вона відома ролями у серіалах "Слуга народу" та "Село на мільйон".

Нагадаємо, раніше акторка "Жіночого кварталу" Ірина Сопонару вийшла заміж за іноземця.

Вас також можуть зацікавити новини: