Олеся Власова та Ілля Носков / колаж із фото

Українська акторка Олеся Власова, яка знялася в перших сезонах серіалу "Жіночий лікар" з російським актором родом з України Іллею Носковим, розповіла про стосунки з ним до повномасштабного вторгнення.

В інтерв'ю "Обозревателю" вона зізналася, що до великої війни Ілля Носков справляв враження абсолютно нормальної людини, проте після 24 лютого 2022 року вона перестала з ним спілкуватися.

"Це все залишилося в минулому, тому що зараз не спілкуюся ні з ким із російських акторів. Я не знаю, з якої теми з ними говорити. Про що мені з ними спілкуватися?" - сказала Олеся.

Відео дня

Чим відомий Ілля Носков

Ілля Носков народився на Херсонщині. У перші дні великої війни він опублікував пост в Instagram, у якому закликав зупинити кровопролиття в Україні.

"Прошу зупинити війну в Україні. Російські танки зараз у Херсоні, Миколаєві, Харкові. У Новій Каховці в мене друзі, однокласники, батько - я знаю, що там відбувається з перших вуст. Нас там називають окупантами", - написав Носков.

Однак через кілька днів після цього він поділився радісними кадрами з гастролей у Ташкенті. Більше про війну в Україні він нічого не говорив. Відомо, що Носков досі живе і працює в РФ.

Вас також можуть зацікавити новини: