Тиждень в Україні буде спекотним / фото Pixabay

Найближчий тиждень в Україні буде спекотним. У багатьох областях температура підвищиться до +27°...+29°, а на півдні та сході буде до +30°...+32°. Очікуються періодичні дощі та грози, а також невеликі коливання температури. Про це повідомляє Погода УНІАН.

На початку тижня температура ще пощадить українців, у більшості областей буде +23°...+27°. Лише на півдні та на крайньому сході повітря прогріється до +28°...+29°.

17 червня сильної спеки в Україні ще не буде / фото УНІАН

18 червня температура в Україні підвищиться. У більшості областей стовпчики термометрів уже покажуть +26°...+28°, а місцями на півдні та сході буде +29°...+30°. Дощі ймовірні тільки в Криму та на північному сході країни.

Відео дня
18 червня в Україні стане спекотніше / фото УНІАН

У середу, 19 червня, температура в Україні продовжить підвищуватися. Цього дня стовпчики термометрів по всій країні покажуть +28°...+32°.

19 червня по всій Україні буде спека / фото УНІАН

У середині тижня, 20 червня, погода в Україні трохи зміниться. На заході, півночі та в деяких центральних областях стане легше дихати, температура тут знизиться до +24°...+26°. Водночас у центральній частині та на північному сході пройдуть дощі та грози.

20 червня на заході, півночі та подекуди в центрі України температура трохи знизиться / фото УНІАН

Перед вихідними, 21 червня, дощі покинуть Україну, а температура знову підвищиться до +25°...+28°, на півдні - місцями до +30°.

Перед вихідними опадів в Україні вже не буде / фото УНІАН

На вихідних в Україні очікуються невеликі температурні коливання. До кінця тижня на заході, півночі та в деяких центральних областях буде +25°...+28°, а на решті території повітря прогріється до +29°...+33°.

На вихідних в Україні теж буде спекотно / фото УНІАН
23 червня в Україні буде до +33° / фото УНІАН

Вас також можуть зацікавити новини: