Середа,
20 вересня 2017
Наші спільноти

Росія може не поїхати на ПАРЄ, щоб уникнути продовження санкцій

Парламентська асамблея Ради Європи може стати першим міжнародним органом, який не збереже формальні обмеження, введені проти РФ.

REUTERS
REUTERS

Про це йдеться в статті "ЄвроПравди" "Хід неявкою": Росія вперше уникне продовження санкцій ПАРЄ.

Російська Федерація може досягти такої "фіктивної перемоги", тому що російська делегація просто не з'явиться на засідання.

"Станом на суботу до нас у Страсбург ще не надійшов список російської делегації. А за регламентом його треба відправити не пізніше ніж за тиждень до початку сесії, якщо це можливо, тобто до понеділка", – розповів співрозмовник у секретаріаті ПАРЄ. Всі без винятку делегації надіслали ці списки.

Росії варто готуватися до нових санкцій ПАРЄ - DW

Санкції ПАРЄ проти Росії не стосуються економіки, однак асамблея стала першим міжнародним органом, членом якого є Росія і який знайшов сили ввести обмеження проти росіян. І тому позиція цього органу наразі має особливе значення.

Справа в тому, що санкції ПАРЄ юридично накладають обмеження на роботу національної (в цьому випадку – російської) делегації.

А якщо делегації немає, то санкції накласти неможливо.

"Якщо російська сторона не буде запитувати про повноваження, то ніяких обмежень, ніяких санкцій щодо нас не може бути схвалено", – заявив Олексій Пушков, голова комітету Держдуми з міжнародних справ.

Такий крок Москви дає їй можливість уникнути принизливого для неї обговорення і ще одного міжнародного засудження злочинів російських в Україні.

Раніше глава російської делегації, голова комітету Держдуми з міжнародних справ Олексій Пушков заявив, що делегація РФ не буде брати участі у січневій сесії Парламентської асамблеї Ради Європи, якщо не буде перспектив скасування антиросійських санкцій в цій організації.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку