Москва заборонила в’їзд на територію Росії громадянину України Петру ПОРОШЕНКУ у відповідь на запроваджену Україною практику "чорних списків" стосовно російських громадян.

Про це УНІАН повідомив оперативний черговий Департаменту інформації і друку Міністерства закордонних справ Росії Григорій ТРОЯНСЬКИЙ.

В зовнішньополітичному відомстві РФ зазначили, в Москві неодноразово звертали увагу української сторони, що її дії розглядаються росіянами як недружні акції, які йдуть врозріз із добросусідським характером російсько-українських відносин.

При цьому в МЗС відзначили, що російська сторона неодноразово пропонувала відмовитися від такого роду заборонних заходів, які хвилюють громадськість обох країн, і наголосили, що ці пропозиції залишаються в силі.

В МЗС РФ підтвердили, що 3 лютого народному депутату П.ПОРОШЕНКУ повідомили про заборону на в’їзд на територію Росії.

Разом з тим в Департаменті інформації і друку МЗС РФ кореспонденту УНІАН не змогли назвати причин, чому саме П.ПОРОШЕНКУ було заборонено в’їзд в Росію.

Як повідомляв УНІАН, торік Україна заборонила в’їзд до України віце-спікеру Держдуми РФ Володимиру ЖИРИНОВСЬКОМУ, депутату Держдуми, директор Інституту країн СНД Костянтину ЗАТУЛІНУ, голові Фонду ефективної політики Глібу ПАВЛОВСЬКОМУ, тележурналісту Михайлу ЛЕОНТЬЄВУ.

 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram