Навчальний процес у чотирьох школах Одеської області припиняється з 16 грудня / УНІАН

Після пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу в Овідіопольському районі Одеської області через порушення протипожежної безпеки закриють 4 школи.

Читайте такожВ Одесі суд усунув з посади директора коледжу згорілого

Як повідомили УНІАН в Овідіопольській райадміністрації, проблема порушення норм протипожежної безпеки в навчальних закладах, дошкільних установах, закладах в районі залишається невирішеною.

На сьогоднішній день офіційно за чотирма навчальними закладами району є рішення суду про закриття у зв'язку з порушенням норм протипожежної безпеки. Райадміністрацією за вищезазначеними навчальними закладам виготовлені проектні документи та експертизи. За попередніми підрахунками, на приведення однієї школи до норм протипожежної безпеки необхідно 2-3 млн грн.

«Таких коштів в бюджет Овідіопольського району немає. Самостійно вирішити цю проблему неможливо. Тому на нараді вирішено закрити і припинити навчальний процес з 16 грудня в Мар'янівській і Калаглийскій середніх освітніх школах, Великодолинскій гімназії та Великодолинскій школі», - повідомили в РДА.

Як повідомляв УНІАН, вранці 4 грудня в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу на 3-му поверсі 6-поверхового навчального корпусу виникла пожежа, площа якої склала 4 тис. кв. м. В цьому кутовому будинку розміщувалися 19 різних організацій та установ.

В результаті пожежі загинули 16 людей, постраждали більше 30 осіб.