iaaf.org

У Ріо-де-Жанейро завершилися кваліфікаційні змагання зі стрибків у висоту в рамках олімпійського турніру з легкої атлетики, де відразу два українських спортсмени вийшли у фінал, повідомляє кореспондент УНІАН.

Чемпіон світу Богдан Бондаренко подолав планку на висоті 2 метри 29 сантиметрів і увійшов у четвірку атлетів, які показали найкращий результат. Разом з ним в квартеті виявився і його основний опонент Мутаз Барші з Катару.

У свою чергу, Андрій Проценко розділив 7-е місце, подолавши планку на висоті 2,29 метра.

Єдиним українцем, хто не зміг подолати кваліфікаційний бар'єр став 3-разовий чемпіон України Дмитро Яковенко, який з результатом 2,26 метра посів 20-е місце.