Тимочко прокоментував, від чого залежить успіх переговорів / скріншот

Переговори між Україною та Росією принесуть результат лише завдяки ефективності наступальних дій ЗСУ.

Про це в коментарі 24 Каналу висловив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко. За його словами, зараз створюються міжнародні об'єднання, які готові вести переговори. Це є позитивним моментом для України, адже на законодавчому рівні наша країна не може напряму вести переговори з Росією.

Тимочко наголосив, що вибивати ворога з території України будуть військові, переговори ж вестимуть дипломати. Повинен бути акцент на взаємодії всіх органів влади. Коли кожен з них буде ефективно виконувати свої повноваження і функції, тоді це буде запорукою наступу та переговорів.

Відео дня

"Мета наступу – звільнення територій, спонукання ворога до переговорів на наших умовах, вплив на міжнародних лідерів й політиків для формування союзників. Немає чого соромитись того, що наші міжнародники та військові говорять, що без допомоги союзників нам буде дуже важко", - сказав Тимочко.

За його словами, такий процес вийшов через те, що Росія є в рази більша, її економіка була завжди військово орієнтована. Навіть за таких умов зараз Росія формує союзників, чи то Північна Корея, чи Іран. Які б не відбувались переговори, на думку Тимочка, їхня сила впливу завжди залежатиме від успіхів армії.

"Переговори залежатимуть від ефективності наших наступів", - підкреслив він.

Гарантії ненападу Росії на Україну, здача територій, з яких росіяни будуть відступати – це переговори. Україна не може допустити майбутніх спекуляцій Росії щодо привласнення захоплених територій України.

"Важливо є те, що закладається у слово "переговори". Сьогодні Україні на законодавчому рівні переговори напряму з Росією заборонені. Добре, що зараз починається міжнародний переговорний процес", - зазначив Тимочко.

Мирний саміт у Швейцарії

Президент України Володимир Зеленський заявив, що в рамках майбутнього Саміту миру у Швейцарії Україна планує порушити три головні питання, одним із яких є обмін полоненими "всіх на всіх".

Він зазначив, що багато хто говорить, що обмін "всіх на всіх" можливий тільки після завершення війни, але, на думку президента, є можливість це зробити раніше, поставивши це питання на Саміті миру.

Вас також можуть зацікавити новини: