Військовослужбовці-резервісти взяли участь у батальйонних тактичних навчаннях десантників

12:18, 04 жовтня 2013
Військо
0 0

На об’єктах Новомосковського загальновійськового полігону пройшли батальйоні тактичні навчання за участю військовослужбовців парашутно-десантного батальйону 25-ї окремої повітряно-десантної бригади. 

Також до навчань були залучені понад 80 військовослужбовців служби у військовому резерві, які проходять десятиденні збори на базі з’єднання.

До даних зборів залучалися громадяни, які уклали контракт на проходження служби у військовому резерві, віком від 21 до 36 років рядового, сержантського та офіцерського складу.

– Понад 90% резервістів минулого року вже брали участь у батальйонних тактичних навчаннях, з яких 50% особового складу даної категорії проходять службу у військовому резерві вже протягом шести років. Усі вони в різний час проходили строкову службу в частинах та з’єднаннях Високомобільних десантних військ, зокрема у нашій бригаді, – зазначив помічник начальника штабу капітан Юрій Квітка.

На першому етапі військовослужбовці-резервісти пройшли підготовку до здійснення стрибка з парашутом: вивчення матеріальної частини десантних парашутів, їх поетапну укладку. На повітряно-десантному комплексі вони відпрацювали елементи стрибка. Під час другого етапу на резервістів чекало випробування полігоном.

В ході тактичного навчання, керівництво яким здійснював командир 25-ї окремої повітряно-десантної бригади полковник Юрій Содоль, було відпрацьовано приведення парашутно-десантного батальйону у вищий ступінь бойової готовності, здійснення маршу у вихідний район для десантування, відбиття нападів диверсійно-розвідувальних груп та управління підрозділами батальйону під час захоплення аеродрому противника.

Як зазначив командир парашутно-десантного батальйону підполковник Руслан Козинець, вже стало традиційним проводити збори з військовослужбовцями служби у військовому резерві під час батальйонних тактичних навчань, адже це дає змогу найбільш ефективно та якісно підготувати резервістів до виконання ними своїх обов’язків. З іншого боку, самі хлопці отримують не лише позитивний заряд нових вражень та адреналіну, але і відчувають свою причетність до захисту Вітчизни.

Необхідно відзначити, що за підсумками збору резервісти отримають чергові військові звання та грошову винагороду відповідно до займаних посад.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter