Названо фрази, які можуть допомогти визначити невпевнену у собі людину / колаж УНІАН з фото pixabay.com

Є те, що видає людину з низькою самооцінкою, і є маркери, які свідчать про те, що якась особистість у собі невпевнена.

Низка фраз є словесними сигналами про невпевненість якоїсь людини, пише HackSpirit, посилаючись на відомості психологів. Експерти зазначили, що є вісім висловів, за якими можна зрозуміти, що якійсь особі впевненості у собі бракує.

Зокрема, йдеться про фразу "вибачте, але…", коли після сполучника людина ділиться власною думкою і при цьому вже ніби за неї перепрошує, оскільки вона може відрізнятися від того, що думають ті, хто її слухає.

Відео дня

Є ще такі фрази-ознаки невпевненої людини:

  • "Це просто везіння" - про невпевненість у власних силах може свідчити те, що особистість постійно приписує свої досягнення удачі, а не звертає увагу на те, що доклала до цього зусиль;
  • "Я не експерт, але…" - таким чином особистість ніби захищає себе від незгоди чи критики;
  • "Як ви вважаєте, це нормально, якщо…" - люди, яким бракує впевненості, можуть часто запитувати дозволу тоді, коли робити цього не потрібно;
  • "Це, мабуть, дурне запитання, але…" - якщо особистість має сумніви у цінності своїх запитань чи думок, то це ознака недостатнього рівня впевненості у собі.

Крім того, люди, яким бракує певності, можуть стверджувати - "я не можу це зробити", "я, ймовірно, зазнаю невдачі", "я просто недостатньо хороший".

Цікаві новини - сьогодні це варте уваги

Раніше УНІАН дізнався, що видає нехороших людей. Експерти назвали способи поведінки, за якими можна визначити, що особистість не така хороша, якою б хотіла здаватися. Зокрема, один з таких маркерів - непослідовність дій.

Вас також можуть зацікавити новини: