Вчений оприлюднив список тварин, зниклих назавжди в 2017 році

22:30, 03 січня 2018
Порятунок видів
3166 0

Науковець уточнив, що перерахувати якісь конкретні зниклі види досить непросто, так як деякі до цих пір продовжують жити в неволі, інші - зникають протягом десятиліть.

Иллюстрация REUTERS

У 2017 році безслідно з лиця Землі зникли кілька видів тварин. Про це повідомляє Обозреватель з посиланням на сторінку в Twitter вченого та еколога з Обернський університету (США) Девіда Стена.

Читайте такожУчені пообіцяли "воскресити" мамонтів через два роки

Цього року він виділив три основних види тварин, які назавжди зникли в 2017 році.

Кіт-рибалка

фото wikipedia.org

Мешкав у Південно-Східній Азії. Зараз їх уже не залишилося на острові Ява в Індонезії - їх первинному місці проживання. Стен все одно вважає, що десь вони точно залишилися, але поки включає їх в свій список 2017 року.

Три види ящірок

фото wikipedia.org

Жителі острова Різдва. Серед них: гекон Лістера (Lepidodactylus listeri), синєхвостий та лісовий сцинк з острова Різдва.

Летючі миші

фото wikipedia.org

На острові Різдва також тепер немає кажанів виду Pipistrellus murrayi.

Читайте такожУ Флориді вперше за 40 років помічені дитинчата рідкісного підвиду пуми (фото)

Вчений уточнив, що перерахувати якісь конкретні зниклі види досить непросто, так як деякі до цих пір продовжують жити в неволі, інші - зникають протягом десятиліть, а є і такі тварини, які вимирають в одних регіонах, але чіпляються за життя в інших. Сам Девід Стін вже багато років вивчає проблему зникнення видів на планеті Земля. Своїми дослідженнями він сподівається привернути увагу людства до збереження життя і первозданної природи.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter