этот материал доступен на русском

Група компаній «Укрлендфармінг» засіяла яровими зерновими 85% запланованих площ

10:47, 22 травня 2019
Агро
200 0
Посівна кампанія на полях групи «Укрлендфармінг» ще триває

Один з найбільших агрохолдингів Європи – група компаній «Укрлендфармінг» - засіяла яровими зерновими і зернобобовими культурами, а також олійними 85% запланованих площ, повідомила прес-служба групи компаній у відповідь на запит УНІАН.

«Посівна кампанія на полях групи «Укрлендфармінг» ще триває. Це пов'язано з дощами і фізичною неможливістю виходу в поле. Залишається засіяти близько 15% площ», - сказано в повідомленні.

У прес-службі зазначили, що станом на 22 травня в «Укрлендфармінгу» повністю посіяли соняшник, завершено посів кукурудзи на 97%, а сої - на 70%.

При цьому, згідно з повідомленням, погодні умови навесні 2019 року через часті дощі не сприяли ні швидкому проведенню посівної, ні якісного розвитку вже посіяних ярих культур. Щоб знизити вплив несприятливих погодних умов на майбутній урожай, в групі компаній «Укрлендфармінг» використовують якісне насіння, добрива та засоби захисту рослин, а також нові технології.

Прес-служба зазначила, що станом на середину травня посіви на полях групи компаній були в задовільному стані.

«При нормальних погодно-кліматичних умовах можливий хороший урожай, оскільки стабілізувався вологозабезпечення на стартових стадіях розвитку культур», - підкреслили в прес-службі.

За даними компанії, погодні умови червня суттєво вплинуть на розвиток ранніх ярих культур, липня – позначаться на кукурудзі, а з серпня позначаться на врожаї сої і соняшнику.

Як повідомляв УНІАН, група компаній «Укрлендфармінг» 8 квітня розпочала весняну посівну кампанію ярих зернових культур під урожай 2019 року.

Довідка УНІАН. «Укрлендфармінг» є найпотужнішим в Україні вертикально інтегрованим аграрним холдингом, який управляє найбільшим в країні і восьмим у світі банком родючого чорнозему загальною площею 570 тис. га. Агрохолдинг експортує свою продукцію в 40 країн світу і є одним з найбільших платників податків України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter