этот материал доступен на русском

Кличко: За рік доходи столичного бюджету зросли на 2,7 мільярда гривень

17:46, 19 грудня 2018
Фінанси
1882 0
Більшу частину коштів традиційно спрямували на соціально-культурну сферу міста / фото УНІАН

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, звітуючи перед представниками ЗМІ про підсумки роботи міської влади за минулий рік.

"Доходи бюджету Києва порівняно з 2017 роком збільшилися на 2,7 мільярда гривень. Загалом у 2018-му кошторис столиці становив 51,5 мільярда гривень. Порівнявши цифри, ви можете побачити, як він зростав останніми роками", - сказав Кличко.

За його словами, у 2018-му році більшу частину коштів - близько двох третин видатків - традиційно спрямували на соціально-культурну сферу міста. – Освіту, охорону здоров’я, соціальний захист, культуру та спорт.   

Найбільше зросло фінансування: освіти– на 2,7 мільярда гривень; охорони здоров’я – на 1,2 мільярда гривень; соціальний захист та соцзабезпечення - на 900 мільйонів гривень. 

Серед іншого, міський голова згадав і про Громадський бюджет столиці.

"Це кошти, які розподіляють самі кияни. Гроші йдуть на втілення проектів, запропонованих мешканцями нашого міста. Переможцями Громадського бюджету-2018 стали команди 141 проекту. На загальну суму майже 150 мільйонів гривень", - відзначив Віталій Кличко. 

Серед переможців - 62 великих проекти (вартість понад 400 тисяч гривень), та 79 – малі проекти. Як зазначив мер столиці, більша частина ідей, що ініціюють кияни, стосуються двох сфер: освіти та спорту.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter