Садовий об'єднався з Гриценко / фото УНІАН

Андрій Садовий прийняв рішення відмовитися від участі у виборах президента на користь Анатолія Гриценка.

Про це рішення оголосив сам політик. Садовий послався на дані соціологічних досліджень. Згідно з даними опитування, його рейтинг вдвічі нижче, ніж у Анатолія Гриценка.

«Саме зараз у нас є шанс вибрати українського та антикорупційного президента. Тому я прийняв рішення. Я відкликаю свою кандидатуру з виборів президента. І я оголошую про підтримку на виборах на пост президента Анатолія Гриценка», - заявив Садовий.

У Гриценка з грудня по лютий спостерігається незначне зміцнення ядра з 2,9% до 4,6% з збереженням показників резерву на рівні 5,1 – 5,8% і потенціалу на рівні – 9,8 – 9,4%. Разом з тим у Садового зміцнення ядра зрушило з 0,5% у січні до 2% в лютому.

Читайте такожЗеленський у іншому турі виборів перемагає всіх інших кандидатів - опитування

Садовий додав, що підпише з Гриценком на наступному тижні публічну угоду.

«Це не є безумовна підтримка. Ми на початку наступного тижня підпишемо публічну угоду. І там, в тій угоді, будуть дуже важливі принципи. Принципи стосовно оборони і безпеки нашої держави, принципи стосовно боротьби з корупцією, принципи  стосовно окупованих територій, чистоти кадрової політики. Я думаю, це важливо для нас всіх», - додав Садовий.

Зазначимо, що Садовий - перший з 44 кандидатів, який прийняв рішення зняти свою кандидатуру на цих виборах. Грошову заставу у розмірі 2,5 мільйонів гривень йому не повернуть.

Питання об'єднання кандидатів піднімалося з минулого року, задовго до офіційного старту виборчої кампанії. За прогнозами експертів, у Гриценка хороший шанс перемогти на виборах за умови об'єднання з Садовим.

Нагадаємо, згідно з результатами дослідження, проведеного Центром "Соціальний моніторинг" і Українським інститутом соціальних досліджень ім. Яременка, якщо кандидати в президенти Садовий і Гриценко об'єднаються, то останнього в якості єдиного кандидата готові підтримати 15,6%.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram