Лайфхак, як перевірить бензин за допомогою паперу / колаж УНІАН, фото depositphotos.com

Усі власники автомобілів знають, що якщо використовувати неякісне пальне, чи то бензин, чи то дизель, це може призвести до серйозних проблем і поломок їхнього транспортного засобу. Про те, як перевірити бензин швидко в домашніх умовах, розповімо в матеріалі.

Як перевірити бензин на якість - простий лайфхак

Треба зазначити, що через використання поганого палива може постраждати двигун, а також паливна система автомобіля. Тому водіям треба бути в курсі щодо того, як дізнатися, чи якісний бензин, яким вони заправляють машину.

Для перевірки палива існує безліч способів: від найпростіших, якими можна користуватися в домашніх умовах, до дуже складних, які проводять тільки в лабораторіях.

Відео дня

При цьому існує елементарний тест для палива, який здатні провести навіть недосвідчені водії, при цьому не роблячи ніяких витрат, ні часових, ні грошових.

Для цього власникам автомобілів на допомогу прийде простий блокнот, зошит або аркуш формату А4. Загалом, для цього годиться будь-який папір за умови, що під час потрапляння на нього пального не виникне небезпечних наслідків.

Спочатку потрібно вирвати з обраного "джерела" паперу чистий аркуш і капнути на нього бензином. Потім потрібно уважно подивитися на пляму, яка на ньому утворюється.

Якщо вона буде ледве помітною після випаровування бензину, то водієві можна зробити висновки, що придбане паливо високої якості, і в ньому немає небезпечних домішок і добавок. Опишемо ознаки неякісного палива:

  • У тому випадку, коли залишений слід занадто помітний і відразу впадає в око, то потрібно розуміти, що бензин з великою ймовірністю неякісний.
  • Якщо на папері з'явилася жирна пляма - то це теж є поганою ознакою, яка свідчить про наявність у гарячому різних домішок: гасу або моторної оливи.
  • Коли лист набуває кислотного забарвлення, то в складі палива є присадки, а якщо крапля стала кулястої форми, то там є вода.

Пам'ятайте, що знаючи, як перевірити бензин на якість у домашніх умовах, ви сильно зменшуєте ризик зіпсувати свій автомобіль і згодом витратити багато грошей на його ремонт.

Раніше ми писали, як перевірити бензин на якість, описавши прості методи, які вас не підведуть.

Вас також можуть зацікавити новини: