УНІАН дізнавався, як почистити пральну машину від накипу / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com

Якщо ви хочете, щоб ваша пральна машина служила довго й ефективно, регулярне чищення є обов'язковою процедурою.

УНІАН зібрав основні рекомендації про те, як почистити пральну машину від накипу і бруду в домашніх умовах, щоб уникнути неприємних запахів і зберегти її в робочому стані якомога довше.

Чим почистити пральну машину від накипу - поради

Існує кілька ефективних засобів, які допоможуть позбутися накипу в пральній машині:

Відео дня

Оцет. Цей метод називають одним із найпопулярніших і найдоступніших. Для очищення барабана залийте дві склянки білого оцту у відділення для порошку і запустіть машину на найгарячішому циклі. Це допоможе розчинити накип і видалити наліт.

Лимонна кислота. Цей метод теж вважають ефективним. Насипте 200 грамів лимонної кислоти в барабан і увімкніть машину на повний цикл прання з гарячою водою. Лимонна кислота відмінно справляється з вапняними відкладеннями і залишає приємний свіжий аромат.

Харчова сода та оцет. Спочатку протріть внутрішню поверхню барабана вологою ганчіркою, посипаною содою. Потім налийте склянку оцту в барабан і запустіть машину на гарячому циклі. Це допоможе видалити накип, неприємні запахи та дезінфікувати машину.

Дотримуючись зазначених порад, ви зможете значно продовжити термін служби своєї пральної машини.

Чим найкраще почистити пральну машину швидко - що важливо знати

Багато хто з фахівців рекомендують використовувати спеціалізовані засоби для видалення накипу, нальоту або бруду, зокрема в барабані. Ці засоби продаються у вигляді порошків або таблеток і можуть бути знайдені в будь-якому господарському магазині. Вони спеціально розроблені для видалення вапняного нальоту і запобігання його повторному утворенню.

Таким чином, регулярне чищення пральної машини допоможе продовжити її термін служби і зберегти високу ефективність прання.

Не забувайте проводити процедуру чищення хоча б раз на місяць, щоб ваша пральна машина завжди залишалася свіжою.

Нагадаємо, раніше УНІАН писав, як легко прибрати цвіль у пральній машині.

Вас також можуть зацікавити новини: