Гороскоп на грудень / фото 1zoom.ru

Астролог Влад Росс ексклюзивно для УНІАН розповів, що кожному знаку Зодіаку потрібно встигнути зробити перед Новим 2024 роком.

Овен

Овну потрібно встигнути закохатися і доробити все, що пов'язано з творчістю. А ось від депресії і іпохондрії вам потрібно позбутися. 

Відео дня

Телець

В першу чергу Тельцям варто позбутися від старих речей в будинку. А потім вам потрібно встигнути ризикнути. Ви можете стрибнути з парашутом, підкорити вершину... 

Близнюки

Близнюкам я б рекомендував завершити важливі справи. Якщо ви хотіли подати на розлучення, але ще не зробили цього, то саме час повернутися до цього питання. Також вам варто позбутися від старого велосипеда, ковзанів, автомобіля, тому що всі старі засоби переміщення можуть бути небезпечними. 

Рак

Якщо Раки не встигли звільнитися, то саме час вже покінчити з ненависним місцем роботи. А якщо ви досі не знайшли нову роботу, то активніше цим займіться. Також вам варто позбутися від якихось офіційних паперів, які можуть вас компроментувати. Якщо у вас є коханка або коханець, то приховайте листування в телефоні, тому що ваш партнер може її виявити.

Лев

Левам астролог рекомендує приділити час особистому життю і більше займатися сексом, а також їм варто позбутися фінансових залежностей.

Діва

Дівам варто задуматися про продаж або купівлю нерухомості. Також сприятливим буде ремонт. Крім того, перед Новим роком вам потрібно позбавитися від зайвої ваги, тому сприятливими будуть дієти.

Терези

Терези можуть купити автомобіль до кінця грудня, проте разом з таким успіхом ви можете зіткнутися і з недоброзичливцями. Знайдіть в своєму оточенні зрадників і позбудьтеся від них. 

Скорпіон

Скорпіони можуть виграти в казино або лотерею. Крім того, ви можете успішно інвестувати. А ось від старих планів і проектів вам потрібно встигнути позбутися. Краще сконцентруйтеся на чомусь новому.

Стрілець

Якщо Стрілець не встиг зайнятися спортом, то встигніть записатися в залу. Що стосується роботи, то вам варто створити свій бізнес, щоб перестати працювати на когось. Також обмежте зв'язки з владою.

Козоріг

Козерогам варто зайнятися окультизмом. Містика, звернення до астрологів, психологів будуть вдалими. Крім того, вам варто повернутися в Україну, якщо ви останнім часом живете за кордоном.

Водолій 

Водолії можуть увійти в якийсь новий колектив і завести друзів. При цьому утримайтеся від ризиків. Сприятливими будуть зміни в особистому житті. Вам варто позбутися від сексуального партнера, тому що попереду на вас чекає тільки найкраще.

Риби

Якщо Риби не встигли стати начальниками, то зараз їм варто зробити акцент на кар'єрі і домогтися успіхів до Нового року. До слова, Риби можуть розірвати стосунки з подружжям. 

Вас також можуть зацікавити новини: