Астролог розказала, яким знакам Зодіаку слід бути обережними / фото УНІАН

Сьогодні в Україні почуватися в абсолютній безпеці не може жодна людина. Щодня українців закликають дотримуватися запобіжних заходів. Це радять робити навіть тим, хто перебуває у відносно спокійних і тихих регіонах.

За словами астролога Надії Борової, представникам деяких знаків Зодіаку слід бути особливо пильними у період з 23 по 29 травня, пише Realist.

Телець

Складно налаштуватися на роботу, швидка втома, дратівливість, існують  складнощі із грошима. Ви можете відчувати страх переїзду, навіть якщо повертатися додому вже безпечно. Астролог радить цього тижня не ігнорувати повітряні тривоги. Все, що з вами може статися, станеться через вашу недбалість і нехтування небезпекою.

Близнюки

Ви можете повернутися  до справ, людей, туди, де ви не закінчили, не поставили крапку. Для вас з'явиться можливість закрити усі свої борги перед людьми: як матеріальні, так і особисті. Не варто ходити там, де не дозволяє влада: є реальна небезпека ушкодження. Наприклад, натрапите на міну чи ще щось.

Терези

Майже весь тиждень ви залежатимете від зовнішніх обставин, у тому числі від можливостей інших людей. Використовуйте це, якщо вам потрібна консультація фахівця, лікаря. Непогано пройти обстеження або повернутися до лікування, якщо ви його переривали. Цей тиждень може бути для вас досить небезпечним: довіряйте лише перевіреним людям, не вступайте у діалоги з незнайомцями.

Стрілець

Що більше у вас контактів, то більше грошей. Одне з ваших завдань на цей тиждень – хороша реклама вашої діяльності. Можливо, потрібно відновити старі контакти. Можуть повернутись колишні партнери. Проте, будьте обачними: ви легко можете потрапити в неприємності, якщо не зберігатимете пильність.

Раніше астролог попередила про "важкі дні" в травні й назвала дати.

Вас також можуть зацікавити новини: