Найдурніші знаки Зодіаку / фото pixabay.com

Астрологи переконані, що деяким знакам Зодіаку варто більше мовчати, щоб здаватися розумнішими. Тому що, коли вони відкривають рот, звідти виходить непотрібна інформація.

Риби

На думку експертів, Риби виглядають ідеально, коли мовчать і мило посміхаються. В іншому випадку вони починають нести таку пургу, яка на вуха не налазить. Мрійливі Риби живуть в своїх фантазіях, в придуманій казці, і намагаються в цьому переконати оточуючих. Але така поведінка викликає тільки сміх.

Телець

Астрологи вважають Тельців одним з найдурніших знаків Зодіаку, оскільки вони ніколи не вчаться на своїх помилках. Здається, вони - любителі ходити по граблях. При цьому Тельці обожнюють роздавати людям поради з будь-якого приводу. Найчастіше вони не дієві і нічого спільного з реальністю не мають. Тому прислухатися до їхньої думки вкрай небезпечно.

Відео дня

Близнюки

Наївні Близнюки ніби живуть в рожевих окулярах. Для них, як і для Риб, реальності не існує, або вони намагаються всіляко її уникати. У спілкуванні з ними ви дізнаєтеся все, що можна, але тільки не те, що потрібно. Не варто розраховувати на інтелектуальні бесіди з Близнюками, бо максимум, про що ви можете поговорити, - це мелодрами і вартість продуктів в магазині.

Нагадаємо, як вибрати колір помади за знаком Зодіаку, щоб подобатися чоловікам.

Вас також можуть зацікавити новини: