У двох знаків Зодіаку будуть конфлікти в сім'ї в квітні / depositphotos.com

Астрологи склали прогноз для всіх знаків Зодіаку на квітень 2023 року. Зірки кажуть, що у двох будуть особливо проблемні стосунки всередині сім'ї. Детальніше читайте в матеріалі. 

Близнюки

Близнюки можуть в квітні відчувати, ніби хтось лізе в їхнє життя зі своїми непрошеними порадами. Наприклад, мама, теща або свекруха можуть часто приходити в гості, маніпулювати, диктувати в будинку у Близнюків свої правила. 

Звичайно, Близнюки - люди вкрай терплячі. Вони можуть довго мовчати, але коли терпінню прийде кінець, ніхто не залишиться без своєї "порції" обурень. 

Відео дня

Як кажуть астрологи, найімовірніше, в квітні в родині Близнюків буде сімейний конфлікт між поколіннями, але не виключені і з'ясування стосунків з другою половинкою. 

Водолій

У Водоліїв можуть бути непорозуміння, словесні перепалки або навіть скандали з братами, сестрами, дядьками, тітками, племінниками, кумами або хрещениками. Проблеми в спілкуванні будуть пов'язані з тим, що Водолії змушені довгий час перебувати (жити) разом з тими людьми, які їм не дуже приємні. 

Також можуть бути питання, пов'язані з поділом спадщини. Як правило, конфлікти на цьому грунті між родичами стрімко набирають обертів і можуть затягнуться на роки.

Раніше УНІАН опублікував таро-прогноз від Анжели Перл на квітень 2023.

Вас також можуть зацікавити новини: