Яким знакам Зодіаку не можна носити золоті прикраси / Фото - depositphotos.com

Астрологи розповіли, що у кожного знака Зодіаку є свій список дорогоцінних металів і каменів, які приносять удачу і щастя, і є список того, що приносить біди. Розповідаємо про знаки, яким не можна носити жовте золото - воно викликає проблеми в житті.

Близнюки

Близнюки - люди, які люблять розкіш і багатство. Однак в гонитві за шикарними аксесуарами і нечувано дорогими прикрасами Близнюкам варто відмовитися від будь-яких позолочених виробів або виробів із золота. 

Астрологи стверджують, що цей дорогий метал здатний негативно впливати на здоров'я представників даного знака Зодіаку - він викликає слабкість, головні болі, аномальний тиск, тривожність, безсоння. 

Відео дня

Діва

Для Дів золото - табу. Експерти кажуть, що поки Діва носить золоті прикраси, у неї будуть суцільні невдачі в особистому житті: вона довго не зможе знайти собі пару, буде сваритися з другою половинкою, її будуть зраджувати і їй брехатимуть.

Для того, щоб забезпечити комфорт і порядок в особистому житті, варто носити аксесуари зі срібла, білого золота або міді. Наприклад, мідна брошка стане для Дів оберегом від зурочення на особисте життя.

Риби

Якщо Риби носять прикраси із золота, вони можуть відчувати дискомфорт, невпевненість в прийнятих рішеннях, хвилювання. Щоб прибрати внутрішній дисбаланс, їм краще відмовитися від цього дорогоцінного металу, замінивши його платиною або паладієм. Такі прикраси здатні благотворно впливати на внутрішній світ Риб, створюючи гармонію.

Також зірки радять Рибам придивитися до срібних брошок - вони допоможуть очистити простір від токсичних людей і негативних думок. 

Нагадаємо, названо знаки Зодіаку, які зустрінуть своє справжнє кохання у квітні 2023.

Вас також можуть зацікавити новини: