Значення імені Карина для дитини / фото pinterest.com

Ім'я Карина з'явилося в нашій країні не так давно, але швидко стало популярним серед батьків. У 2020 році багато батьків вибирають ім'я Карина для новонародженої дочки. 

Значення і походження імені Карина

Ім'я Карина досить молоде і знайти його коріння складно. Є кілька теорій щодо походження імені. Ім'я Карина могло утворитися від імені Катерина. Можливо воно походить від римського родового імені Carinus - "мила", "дорога". Також є версія походження від італійського імені Кара - "улюблена", і від арабського імені Каріма - "щедра".

У імені є чоловічий варіант - Карін.

Форми імені Карина

Це ім'я зазвичай не скорочують при спілкуванні. Однак воно має зменшено-пестливі форми: Каринка, Кариночка, Кара, Рина, Іна, Ка, Карушка, Кариша, Кориш.

Варіанти в інших мовах - Каріне в вірменському, Карін і Карен в Європі і США.

Іменини Карини

Ім'я Карина не церковне і не згадується Православною церквою. При хрещенні дівчинці вибирають інше жіноче церковне ім'я (найчастіше - Катерина). Ім'я Карина не відзначає православні іменини.

Карина в дитинстві

Значення імені Карина / фото pinterest.com

Маленька Карина має важкий характер і може рости розпещеною, ледачою і егоїстичною. Щоб цього не сталося, її потрібно строго виховувати. Однак образ і принижень вона не потерпить і може затамувати образу на батьків на все життя.

Читайте такожАстрологи назвали три знаки Зодіаку, яким не можна довіряти Є у Карини і позитивні риси - дівчинка дуже товариська, доброзичлива, допитлива, креативна. Карина популярна в класі, у неї дуже багато подруг. Вона має творчий потенціал, любить співати, танцювати і малювати. Батьки Карини повинні з дитинства розвивати таланти дочки. Карина також може домогтися успіху в спорті.

Вона дуже вперта і твердолоба, завдяки чому домагається всього, чого хоче. Якщо вона поставить собі за мету - то обов'язково доб'ється свого.

Карина росте дуже романтичною дівчинкою, любить турботу і казки про кохання. Перша закоханість у неї з'являється ще в школі.

Характер і доля Карини

Характер імені Карина / фото pinterest.com

Доросла Карина має непростий характер, проте її всі люблять. Вона завжди оточена увагою, має багато знайомих і друзів. Карина однозначно не тиха сімейна дівчинка, вона любить тусовки і активний відпочинок, постійно придумує нові божевільні ідеї. 

Читайте такожБачать людей наскрізь: астрологи назвали найбільш проникливі знаки Зодіаку Характер дорослої Карини дуже залежить від батьківського виховання. Якщо сильно опікати дівчинку або навпаки занадто строго до неї ставитися - дівчина може вирости розпещеною, легковажною і егоїстичною. Однак при правильному вихованні вона стане енергійною і талановитою дівчиною з безліччю захоплень.

Для власниці імені Карина дуже важлива особиста свобода. Вона не любить, коли її обмежують або ревнують. За вдачею це бунтарка. Карина легко справляється з переїздами і досить просто переносить прощання і розставання. Однак друзів вона дуже цінує і поважає. 

Карина дуже яскраво висловлює свої емоції. Вона сміється на весь голос, шумно скандалить і плаче ридма. Вона також образлива і вельми корислива. У всьому шукає вигоду і користь для себе.

Карина в коханні і шлюбі

Таємниця імені / Карина pinterest.com

Закохується Карина часто і швидко. Це дуже романтична дівчина, вона схильна ідеалізувати чоловіків і просто тане від подарунків і компліментів.

Читайте такожЗначення імені Вікторія: характер, частка, складність з іншими іменами Ця дівчина любить увагу до себе, для свого чоловіка вона хоче бути ідеалом і центром Всесвіту. Карина дуже ревнива і досить образлива. Якщо її образити або принизити - вона легко розірве відносини.

Карина користується дуже великим успіхом у чоловіків - вона привабливо виглядає, добре одягається і любить кокетувати. У неї багато шанувальників, але заміж виходить пізно. В молодості вона не хоче обтяжувати себе шлюбом і сімейними обов'язками, і тільки ближче до 30 років хоче завести сім'ю.

Як мати Карина недостатньо сувора, але дуже тямовита. Вона часто стає подружкою для своєї дитини, з нею можна поговорити по душах.

Сумісність Карини з чоловічими іменами

Карина має високу сумісність з такими іменами: Максим, Микола, Борис, Єгор, Андрій, Марк, Олег, Юрій, Гліб.

Низька любовна сумісність Карини з володарями імен Ярослав, Валерій, Данило, Віктор, Микита, Артур, Павло, Михайло, Дмитро.

Читайте також на УНІАН:

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram