Нові скажені пригоди, що перевернуть Яблунівку догори дриґом. Завершилися зйомки серіалу 'Скажені сусіди 3'

Усім прихильникам "скаженого" кіновсесвіту приготуватися. Уже цієї осені на телеканалі ТЕТ покажуть продовження улюбленого комедійного серіалу для всієї родини "Скажені сусіди 3". Зйомки 3 сезону культового українського хіта тривали впродовж весни й завершилися на початку червня, тож скоро на глядачів чекають нові несамовиті пригоди, котрі перевернуть Яблунівку догори дриґом.

У продовженні найуспішнішої комедійної кінофраншизи пристрасті між сусідами спалахнуть з новою силою. Василь та Галина Середюки після відвідин Парижа повернуться в рідну домівку й наважаться на відчайдушну авантюру. Вони ризикнуть найдорожчим, щоб бути ближче до дітей та онука, але раптово стануть жертвами аферистів з нерухомістю. Так, Середюки будуть вимушені забути старі образи та поселитися під одним дахом з Крижанівськими, яких так само обвели навколо пальця. 

Однак по справжньому скажені пригоди в Яблунівці розпочнуться тоді, коли в нового будинку з’явиться третій власник – колишній ресторатор з "Діно кафе" Андрій Бойко. І повернеться він з Києва не сам. Ні, не з колишньою дружиною, і навіть не з новою, а з мамою-диктаторкою Ларисою, у плани якої аж ніяк не входить вживатися з Середюками та Крижанівськими. Вона розпочне свою гру, що перетворить життя сусідів на справжнісіньке випробування. Цю характерну героїню й головну антагоністку сезону втілить народна артистка Ольга Сумська. Вона вперше приєднається до основного касту й безупинно нацьковуватиме сусідів одне на одного.

Відео дня
Нові скажені пригоди, що перевернуть Яблунівку догори дриґом. Завершилися зйомки серіалу 'Скажені сусіди 3'

У головних ролях 3 сезону скаженої комедії талановиті й незмінні Назар Задніпровський, Леся Самаєва, Віра Кобзар, Віталій Іванченко, Анна Кошмал, Юрій Горбунов, Арам Арзуманян, Інна Приходько, Поліна Василина, Джиммі Воха-Воха, Кіра Саяпіна, В’ячеслав Бабенков та інші. Режисером як і раніше виступив Олег Борщевський.

Ще більше улюблених героїв, ще більше сімейного гумору, ще більше халеп і сусідських стосунків з перцем.  Як одвічні суперники долатимуть нові перешкоди й об’єднуватимуться задля спільної мети, дивіться всією родиною у продовженні культової української комедії. Підіймайте настрій улюбленими "Скаженими сусідами" в осінньому сезоні на телеканалі ТЕТ.

Нові скажені пригоди, що перевернуть Яблунівку догори дриґом. Завершилися зйомки серіалу 'Скажені сусіди 3'

Виробництво: FILM.UA Group та Prototype Production на замовлення телеканалу ТЕТ

Продюсери: Юрій Горбунов, Ірина Костюк, Сергій Созановський 

Шоураннери, креативні продюсери та автори сценарію: Микола Куцик, Ярослав Стень, Богдан Гациляк, Кирило Тимченко 

Виконавчий продюсер: Кирило Горобець 

Режисер: Олег Борщевський 

Художник-постановник: Володимир Лисак 

Оператор: Данило Дедков

Генеральна продюсерка телеканалу ТЕТ: Оксана Петришин

Креативний продюсер телеканалу ТЕТ: Роман Лукін

Вас також можуть зацікавити новини: