Чернов розповів, що хвилюється за безпеку рідних та колег / фото фейсбук Мстислава Чернова

Український режисер Мстислав Чернов, який отримав цього року "Оскар" за документальний фільм "20 днів у Маріуполі", розповів про погрози від недоброзичливців. Про це пише видання Детектор Медіа.

Чоловік зауважив, що негативні повідомлення він отримував багато разів після своїх публічних виступів. 

"Погрози почалися вже після Маріуполя і не закінчувалися. Надходять щоразу, коли я з’являюся в публічному просторі й про це пишуть медіа. Коли я виступав у Європейському парламенті. Після "Оскара" багато було погроз. Є й інші нюанси, про які не можу казати. Важко пересуватися, важко забезпечувати й безпеку зйомки, й безпеку близьких, скажімо так", - сказав Мстислав.

Мстислав Чернов з "Оскаром" / фото з соцмереж 

Що саме пишуть режисеру - він не зазначив. Проте зауважив, що після всього пережитого в Маріуполі, йому вже нічого не страшно. А про свої зміни говорить так: 

"Щоб зрозуміти, що саме змінилося, мені треба зупинитися. Я стараюся не зупинятися не тільки тому, що йде війна, а ще й тому, що коли зупинишся, то доведеться побачити все знову, а ще не час. І ми навіть не можемо зрозуміти до кінця, як змінилася наша країна, як змінилося наше суспільство. На аналіз немає часу".

Що відомо про фільм "20 днів у Маріуполі"

У ніч з 10 на 11 березня в Лос-Анджелесі відбулася 96-та церемонія вручення "Оскара". У номінації "Найкращий документальний фільм" отримала нагороду  стрічка "20 днів у Маріуполі", авторами якої стали Мстислав Чернов, Євген Малолєтка та Василіса Степаненко.

У фільмі показуються 20 днів в Маріуполі, які провів режисер Мстислав Чернов разом зі своїми колегами після початку війни. Вони зафільмували документальні кадри знищення окупантами міста та людей. 

Нагадаємо, раніше режисер Мстислав Чернов згадав найстрашніші моменти зйомки фільму "20 днів у Маріуполі".

Вас також можуть зацікавити новини: