Сашу Мудру негативно охарактеризували всі учасниці проекту "Холостяк-12" / фото instagram.com/sasha_wise28

Скандали довкола романтичного українського проекту "Холостяк-12" ніяк не вщухають. Остання "церемонія троянд" взагалі стала феєричною: у 6 випуску головний герой шоу так і не зробив свій вибір, адже дівчата його розгнівали. Претендентки на його серце поливали одна одну брудом, чим Алекс Топольський був неабияк шокований. Найбільше дісталося від суперниць Саші Мудрій - безробітній дівчині з Харкова, яку називають ймовірною переможницею реаліті.

Тож Мудра на своїй сторінці в Instagram опублікувала пост-роздум про поведінку дівчат на проекті. "У чужому оку смітинку бачити, а у своєму колоди не помічати" – це найкращий опис останньої церемонії", - написала головна скандалістка "Холостяка".

Олександру обурило те, що всі дівчата поливали одна одну брудом, але крайньою вийшла саме вона. Дівчина зробила висновок, що людям просто не подобається чути про себе правду, їм просто зручніше жити в ілюзії.

Відео дня

Також вона вважає, що учасниці проекту хочуть налаштувати Марину (єдину подругу Саші на шоу, - УНІАН.) проти неї. За словами Мудрої, лише Марині вистачило сміливості зізнатися у своїх, як вважалося, анонімних коментарях. 

"Мене вивертало від огиди до цього театру лицемірства", - охарактеризувала поведінку дівчат на "Холостяку" Саша Мудра.

"Алекс, звісно, ​​залишився в шоці. Ну, нічого, їжа для мозку корисна. Наступний тиждень обіцяє бути насиченим на події. Можливо, для когось я відкриюся з нового боку", - підсумувала вона.

Що сталося у 6 випуску шоу "Холостяк-12" від 02.12.2022

У шостому випуску шоу "Холостяк" дівчата не добирали слів, анонімно розповідаючи одна про одну. Їхні аудіоповідомлення з короткими характеристиками кожної з учасниць проекту були образливими, претендентки на серце Алекса Топольського найбільше розкритикували Сашу Мудру, про неї дещо негативно висловилася навіть її подруга Марина.

Після всього почутого Алекс Топольський відмовився проводити церемонію троянд. Він мав розгублений вигляд, водночас на його обличчі читалася злість.

Вас також можуть зацікавити новини: